Про нас

 

Loany – розумний підхід до грошей

Сервіс онлайн-кредитування Loany – це ваш помічник у будь-яких кредитних питаннях. Ми не пропонуємо «супер кредити» або «легкі кредити», ми пропонуємо просто якісний та прозорий сервіс за розумною ціною. І хочемо, щоб наші клієнти користувалися всіма його перевагами з розумом, тому на сайті Loany ви знайдете фінансові поради, розбір реальних ситуацій, інструкції з правильного застосування наших продуктів тощо.

Знаючи ваші потреби, ми розробили найбільший серед онлайн-сервісів список послуг – від позик на 1-15 днів до позик на 1-12 місяців. Будь-яку з них ви отримуєте онлайн, без паперових документів, довгих черг та вихідних. Ви звертаєтеся – ми допомагаємо вам. Будь-коли.

Наші переваги

Простий процес

Процес подання заявки на позику дуже простий і фактично миттєвий: ви реєструєтеся в системі Loany, заповнюєте онлайн-анкету й чекаєте кілька хвилин, поки система перевіряє вашу заявку. Після завершення перевірки сума автоматично переводиться на вашу картку Visa або MasterCard.

Без довідок про доходи, порук або застав.

 

Зручний процес

Loany – це єдиний сервіс онлайн-кредитуання в Україні, який аналізує вашу  платоспроможність, кредитну історію, а тоді пропонує найвигіднішу для вас позику та індивідуальну ставку процента. У нас хороші позичальники сплачують менше.

Якщо ви не в змозі повністю та своєчасно погасити позику, ми завжди готові запропонувати пролонгацію позики на новий термін. Щоб ви не зіпсували вашу кредитну історію, уникнули штрафних санкцій та зберегли взаємовигідні стосунки з нами.

 

Швидкий процес

Часто гроші потрібні негайно. А у вас, наприклад, немає часу на поїздку до банку, оформлення всіх необхідних документів та довге очікування рішення.

У цьому випадку Loany стане в нагоді. Рішення буде прийнято всього за кілька хвилин після оформлення он-лайн заявки на позику, а тоді гроші автоматично перерахуються на вашу платіжну картку.

 

Ми всюди

Щоб скористатися нашими послугами, вам не потрібно нікуди йти. Достатньо мати під рукою комп’ютер або планшет із доступом в інтернет.

 

У нас немає вихідних та святкових днів, ми працюємо 24/7

Подати заявку на позику та отримати гроші можна в будь-який час та день. Навіть у вихідні та свята.

 

Ми відповідальні

ТОВ “Київську торгово-інвестиційну компанію”, власник Торгового знаку Loany, включено до Реєстру фінансових установ Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, та отримало ліцензію на видачу позик у тому числі на умовах фінансового кредиту.

Ми повністю виконуємо всі нормативні вимоги стосовно розміру статутного фонду, власного капіталу та управління ризиками, які пред’являються Національною комісією, яка здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг щодо фінансових установ. 

Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}

Послуги кредитування
bring friend