Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Бонусна програма

 

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру й розраховуємо на довгострокову співпрацю. Для цього ми розробили бонусну програму, яка дозволяє накопичувати бонуси й використовувати їх у подальшому.  

 

Що дають бонусні бали? 

Можливість погасити позику

За рахунок бонусних балів ви можете сплачувати проценти й суму самої позики.

Погасить начисленные процентыМожливість оплачувати комісію за пролонгацію позики

Бонусними балами можна оплачувати комісію за пролонгацію позики, що дає можливість уникати нарахування штрафів за прострочку.

 

 

 

 

Як отримати бонусні бали? 

Пройти ідентифікацію за допомогою сервісу БанкID

Ми виступаємо за відкриті та чесні відносини з нашими клієнтами. Тому ми надаємо нашим клієнтам можливість пройти ідентифікацію особистості за допомогою сервісу БанкID та отримати бонусні бали.

Скористатися сервісом БанкID Ви зможете, якщо Ви користуєтесь системою Клієнт-Банк будь-якого з нижче наведених банків.  

 

 

Перелік банків, які доєдналися до сервісу БанкID: 

C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\logo-privatbank.jpg   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png

 

Як працює BankID

  1. Перед заповненням Анкети Клієнта на сайті натисніть C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\logo-privatbank.jpg.
  2. На сторінці, що відкрилась, обираєте свій Банк.
  3. Введіть логін та пароль на сайті Вашого Банку.
  4. Ваш банк передає інформацію, яка автоматично заповнюється в Вашій Анкеті (ПІБ, паспорт (серія, номер, дата видачи), Ідентифікаційний номер, дата народження).

 

 

Вчасно погасити позику

Ми цінуємо відповідальність, тому за вчасне погашення позики без прострочки оплати й сумлінне виконання умов договору наші клієнти отримують бонуси.

Приймить до уваги, що бонуси не нараховуються у наступних випадках:

 

Пройти тест на фінансову грамотність

Ми обрали для себе місію – піднімати рівень фінансової  освіченості наших клієнтів. Оскільки впевнені: чим краще люди знаються на послугах Loany, тим приємнішим і вигіднішим буде наше партнерство.

Тому ми готові фінансувати навчання наших клієнтів за рахунок бонусів, які можна отримати за успішне проходження фінансового тесту на нашому сайті.

Пройти тест