Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Бонусна програма

 

Ми вдячні вам за довіру і розраховуємо на довгострокову співпрацю. Для підвищення рівня вашої лояльності ми розробили бонусну програму, яка дозволяє отримувати бонуси за своєчасне погашення позик.  

 

Як можна використовувати бонусні бали?

Погасити онлайн позику

За рахунок бонусних балів ви можете сплачувати проценти й суму самого кредиту.

Погасить начисленные процентыОплатити комісію за пролонгацію позики онлайн

Бонусними балами можна оплачувати комісію за пролонгацію кредиту, що дає можливість уникнути штрафів за прострочення.

 

 

 

 

Як отримати бонусні бали?

Ідентифікація за допомогою сервісу БанкID

Ми виступаємо за відкриті і чесні стосунки з нашими клієнтами. Тому ми надаємо нашим клієнтам можливість пройти ідентифікацію особи за допомогою сервісу БанкID і отримати за це бонусні бали.

Скористатися сервісом БанкID Ви можете, якщо Ви користуєтеся системою Клієнт-банк одного з нижче вказаних банків.

 

Перелік банків, які доєдналися до сервісу БанкID:

C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\logo-privatbank.jpg   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png   C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\pivdenniy-291x104.png

 

Як працює BankID

  1. Перед заповненням анкети на сайті натисніть на C:\Users\test\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCacheContent.Word\logo-privatbank.jpg.
  2. На сторінці, що відкрилась, обираєте свій Банк. Якщо в списку банків немає вашого банку, ви не зможете пройти БанкID. У такому разі переходьте безпосередньо до заповнення анкети.
  3. Введіть логін та пароль Інтернет банкинга на сайті вашого Банку.
  4. Якщо ви все зробили правільно, ваш Банк підтвердить ваші персональні дані (ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний номер, дата народження).

 

 

Своєчасно погашайте онлайн кредит

Ми цінуємо відповідальність клієнтів, тому за своєчасне погашення позики і виконання умов договору даруємо бонуси.

Приймить до уваги, що бонуси не нараховуються у наступних випадках:

 

Пройти тест на фінансову грамотність

Ми намагаємося піднімати рівень фінансової грамотності клієнтів, оскільки упевнені - чим краще ви розбиратиметеся в тонкощах онлайн кредитування, тим приємнішою і вигіднішою буде наша співпраця.

У зв'язку з цим ми платимо бонуси усім, хто згаяв час на читання договору, упізнав усі особливості мікрокредитування і успішно пройшов наш фінансовий тест.

Пройти тест

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)