Чи можна навчитися економити

26.10.18

Багато хто з нас стикався з ситуацією, коли доходи не покривають поточні витрати, а поступлення грошових коштів в найближчому майбутньому не передбачається, і єдиним виходом з положення є економія. Проте не усі знають, як навчитися економити і відкладати гроші. У цій статті викладені основні правила, при дотриманні яких, можна навчитися економити гроші.

Починати необхідно з аналізу витрат, адже при детальному вивченні усіх витрат, кожен зможе виявити масу покупок, без яких можна було обійтися. Економити - це не означає купувати тільки продукти першої необхідності. Дотримуючись нескладних правил, можна продовжувати вести звичний спосіб життя, при цьому економія може складати до 30%.

Як навчитися економити гроші

Вчимося вести облік витрат

Навіть маленький доход можна розподілити таким чином, що у кінці місяця залишатиметься певна сума. Спершу потрібно узяти зошит і записати в нього основні статті витрат, наприклад:

  • оплата по рахунках (комунальні послуги, мобільний зв'язок, інтернет);
  • продукти харчування;
  • одяг;
  • транспорт.

Цей щоденник потрібно вести щодня і записувати туди суму, яка була витрачена по кожній статті. У кінці місяця, шляхом нескладних математичних підрахунків, у вас буде об'єктивна картина того, на що витрачаються гроші в сім'ї.

Тепер необхідно на сімейній раді прийняти рішення, які витрати зайві, і яку суму можна заощадити в наступному періоді.

Складайте бюджет на наступний місяць

Наступна рада полягає в тому, що потрібно навчитися правильно розподіляти гроші. Для цього визначаємо суму, яку потрібно для покриття постійних витрат, наприклад, оплату комунальних послуг, кредиту, мобільного зв'язку. Віднявши це значення від місячного доходу, ви отримаєте суму, яка піде на інші витрати. Правильно розподіливши майбутні покупки, можна значно заощадити, наклавши табу на придбання непотрібних речей і навіть продуктів, без яких цілком можна обійтися.

Навчіться жити відповідно до статків

Для того, щоб навчитися економити сімейний бюджет, варто утриматися від спонтанного бажання вчинити дорогу купівлю. Ці придбання багаті тим, що потім доведеться брати гроші у борг або оформляти кредит. Хоча завжди існують виключення. Адже може знадобитися значна сума на лікування, незапланований ремонт автомобіля і тому подібне.

В даному випадку оптимальним виходом стане кредит онлайн, який сьогодні можна оформити онлайн впродовж декількох хвилин.

Так, компанія Loany пропонує кредити як для вирішення соціально-побутових проблем, так і необхідних покупок. Для великої зручності клієнтів, пропонуються кредити:

  • Терміновий - на строк до 30 днів, розмір до шести тисяч гривен.
  • Розумний - на строк до 12 місяців, розмір кредиту складає від 6 до 25 тисяч гривен.

Головною особливістю сервісу є те, що відсоток за користування грошима встановлюється індивідуально, і для тих людей, які раніше сумлінно розраховувалися по зобов'язаннях, він досить низький. Середнє значення процентної ставки складає від 0,3 до 0,9 в день.

Незалежно від типу кредиту, його можна погасити достроково, частково або повністю. При цьому, робиться автоматичний перерахунок суми, і відсотки нараховується за фактичні дні або місяці користування.

Відкладайте на незаплановані витрати

Візьміть за правило, отримавши зарплату, відкладати невелику суму на непередбачені витрати. Це непогано дисциплінує і дозволяє навчитися копити гроші, адже якщо "заначка" доживе до кінця місяця, то її можна буде витратити на подарунок коханим людям або відкласти на істотнішу купівлю.

Дотримуйтеся дисципліни

Вчіться правильно економити гроші. Погодьтеся, що економія втрачає всякий сенс, якщо ті гроші, які залишилися у кінці місяця, ви витратите в клубі за один вечір.

Плануйте купівлю продуктів харчування

Не секрет, що левова частка із заробітної плати йде на купівлю продуктів. Придбаваючи їх в різних місцях, можна значно заощадити і швидше копити гроші. Так, доцільніше купувати овочі і фрукти на ринку, а якщо є можливість виїхати на машині на оптовий ринок, то можна запастися усім необхідним з великою економією.

Те ж саме стосюється і усього іншого. Безрозсудно купувати усі продукти харчування в супермаркетах, на ринку можна купити набагато дешевше молочну і м'ясну продукцію.

Як бачите, способів економії існує маса, найголовніше - бути дисциплінованим. Витративши невеликі зусилля спочатку, потім економія стане звичною, а ви зможете придбавати те ж саме, але набагато дешевше, а у разі гострої необхідності, можна скористатися послугами компанії Loany, що надає позики під низький відсоток з можливістю дострокового погашення.


Послуги кредитування
bring friend