Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Чорний список боржників: що це таке?

25.07.18

Наявністю кредиту складно когось здивувати. Нині до цієї послуги прибігають багато жителів країни. При оформленні заяви, перше, на що акцентує увагу банк або організація по кредитуванню, це благонадійність. Усі дані по кредитах відображаються в кредитній історії людини.

 

Як формується база боржників по кредитах?

Чорний список банківських боржників по кредитах - це список тих боржників, які раніше були клієнтами банку або залишаються ними, але при цьому здійснювали несвоєчасні виплати по своїх зобов'язаннях. 

В даному випадку йдеться не про одне або два прострочення, які можуть бути викликані форс-мажорними обставинами, а про систематичні прострочення з нарахуванням пені. Саме тому, при необхідності отримання грошей в позику, багато клієнтів, які мали прострочення з тих або інших причин, цікавить питання про те, як дізнатися якщо я в чорному списку боржників по кредитах.
 
При великій кількості неоплат, є вірогідність потрапити в чорний список. Більше того, слід пам'ятати про те, що до такого результату можуть привести і інші дії:

 • шахрайство по відношенню до банку або іншої кредитної організації;
 • спроба узяти кредит з документами іншої особи;
 • нецільове використання коштів;
 • невиконання зобов'язань по достроковому погашенню при виникненні спірних ситуацій;
 • самовільне розпорядження майном, яке було представлено в якості запоруки;
 • незакрита угода.

Перевірити свої особисті дані можна, якщо звернутися із запитом у бюро кредитних історій. Цей список формується на підставі цих банківських організацій, які вони подають у БКИ. Окрім інформації про кредити туди заносяться персональні дані клієнта.

 

Як перевірити список боржників?

Щоб упевнитися в тому, що заявка на отримання кредиту буде оформлена, можна заздалегідь потурбуватися про список боржників. Щоб перевірити його необхідно, необхідно зайти на сайт БКИ. Це можна зробити із співробітником банку перед тим, як подавати заявку на отримання кредиту. 

Також варто відмітити, що усі банківські організації працюють по одній системі. І, значить, якщо відмова була в одній з них, отже, таке ж рішення буде і в інших.

 

Що робити, якщо ви потрапили в чорний список?

Не виключені ситуації, коли обставини складаються не кращим чином, внаслідок чого, кредитна історія зіпсована. Через це банки не дають згоди на отримання кредиту. Вихід з ситуації є - це сервіс онлайн кредитування Loany. Ми лояльно відносимося до клієнтів, які мають проблеми з кредитною історією. 


Loany - це мікрокредитна компанія. Ми надаємо нашим клієнтам позики невеликих розмірів. Але при цьому, подати заявку на його отримання може кожен громадянин країни, який досяг 18 років. 


Ми надаємо декілька варіантів позик, які відрізняються по:

 • максимальній сумі кредиту;
 • терміну погашення;
 • процентній ставці (вона встановлюється в автоматичному режимі системою при розгляді заявки клієнта).

На сайті доступний онлайн-калькулятор, за допомогою якого кожен користувач може розглянути ті або інші варіанти кредиту залежно від основних параметрів (суми, терміну).

 

Переваги Loany

 • Лояльність по відношенню до клієнтів. У нас позику можуть отримати безробітні, студенти, фрилансеры, домогосподарки, пенсіонери. Також ми працюємо з клієнтами, які мають погану кредитну історію.
 • Проста процедура оформлення позик. Новий клієнт повинен пройти реєстрацію і заповнити заявку.
 • Швидка процедура ухвалення рішення. Для оформлення заявки і її твердження знадобиться лише декілька хвилин. Після цього засобу будуть зараховані на карту клієнта.
 • Можливість відстрочення виплати. Нашим клієнтам в особистому кабінеті доступна функція відстрочення, яке дозволяє пролонгувати оплату.
 • Наявність бонусної програми. Ми цінуємо наших клієнтів, тому при своєчасному погашенні позик на особовий рахунок зараховуватимуть бонуси, які надалі можуть бути використані для оплати суму кредиту і його відсотків.
 • Програма лояльності. Для постійних клієнтів, які використовують сервіс Loany, доступна програма лояльності, яка має на увазі встановлення вигідніших умов.
Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)