Беріть кредит на найбільш можливий термін при умові можливості його дострокового погашення

Оцінюючи термін, на який Ви плануєте отримати кредит, враховуйте дати тільки тих доходів, в отриманні яких Ви впевнені на 100%. Як правило це постійні щомісячні доходи у вигляді заробітної плати, відсотків по депозитах.

Ніколи не дозволяйте виникнути ситуації, коли дата отримання доходів день у день співпадає з датою погашення кредиту. В більшості випадків це призводить до нестачі часу після отримання доходу у той же день погасити кредит.

Намагайтесь дотримуватися правила, коли дата отримання доходу на декілька днів раніше дати погашення кредиту.

Більшість фінансових установ пропонують дострокове погашення кредиту без будь яких додаткових витрат у вигляді штрафів або підвищених процентів.  В такому разі є сенс взяти кредит на найбільш можливий термін та достроково погасити його, коли у Вас з’являється така фінансова можливість.

В такому разі Ви уникаєте ризику нестачі коштів у необхідний момент погашення кредиту. Одночасно у разі дострокового погашення кредиту Ви уникаєте зайвих витрат по кредиту у вигляді процентів за користування.

 

Система Loany пропонує позики на різні терміни від 5 днів по "Миттєва позика" до 12 місяців по "Розумна позика". Одночасно з цим ми не збільшуємо проценту ставку по позиці в залежності від терміну позики.

Ми також дозволяємо достроково погашати позики без додаткових витрат у вигляді штрафів за дострокове погашення або підвищених процентів.

Окрім того, якщо все ж Позичальник помилився при визначенні терміну позики та не устигає погасити вчасно позику, система Loany пропонує скористатися опцією відстрочки оплати.   

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend