Кредит під 0% та розстрочка під 0% - це міф або ж не до кінця зрозуміли умови

Раз і назавжди необхідно уяснити для себе, що у бізнесі не має нічого безоплатного. За все рано чи пізно необхідно буде заплатити.

Тому, приймаючи рішення отримати кредит на підставі реклами та обіцянок про 0% по кредиту або ж розстрочку оплати без переплат, уважно читайте умови кредитного договору або договору росзстрочки оплати та переконайтеся у відсутності таких неприємних сюрпризів після отримання кредиту або оформлення розстрочки:

·         Великі комісії за розгляд заявки на кредит / розстрочку

·         Великі комісії за саму видачу кредиту

·         Щомісячна комісія за обслуговування кредиту

·         Комісія або штраф за дострокове погашення кредиту / розстрочки

·         Драконівські штрафи та у декілька разів підвищення процентної ставки по кредиту у разі прострочення оплати хоча б на 1 день

·         Додаткові платежі у вигляді страхової премії по договору страхування, який Вам нав’язують

·         Вище ніж у інших постачальників ціна товару, який Вам пропонують у розстрочку без переплат. Розстрочка - це кредит, платежі за обслуговування якого вже включені в ціну товару, який Вам пропонують у розстрочку

 

Зажадайте від працівників фінансового закладу перелік всіх платежів по кредиту або розстрочці та запросить від них розмір ефективної ставці по кредиту. Ефективна ставка повинна включати в себе не тільки процентні виплати по кредиту, а також всі інші додаткові платежі по кредиту.

 

Інколи, дійсно, де які фінансові заклади можуть пропонувати знижену процентну ставку по кредиту. Навіть практично нульову.

Але це пропонується або для першого кредиту на невеличку суму та короткий термін, а в подальшому при отриманні другого та наступного кредиту на необхідну суму та термін процентна ставка різко виростає.

Або ж низька процентна ставка по кредиту йде разом з більш жорсткими умовами кредитного договору ніж зазвичай: значні штрафи та пеня у разі прострочення оплати хоча б на 1 день, підвищена процентна ставка при простроченні оплати, великі штрафи при достроковому погашенні і т.д.

 

Система Loany створює прозорі умови для Позичальників, розраховуючи в кредитному калькуляторі кінцеву ефективну процентну ставку та відмовляючись від практиці використання інших додаткових та прихованих платежів.

Більш того, процентна ставка по позиці встановлюється кожному Позичальнику індивідуально в залежності від кредитної історії Позичальника та його платіжної дисципліни. Ми відійшли від практиці використання єдиної процентної ставки для всіх Позичальників, коли «хороші» Позичальники сплачують за «поганих».

Таким чином, ми намагаємося мотивувати всіх Позичальників становитися «хорошими», своєчасно сплачуючи позику та поліпшуючи власну кредитну історію, оскільки це призводить до значного зниження процентної ставки по позиці.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend