Не беріть на себе кредити для інших осіб та не надавайте свою платіжну картку для отримання кредиту іншою особою

Чим небезпечні «чужі» кредити, які Ви оформлюєте на себе або на свою платіжну картку.

По-перше, Ви ніколи не зможете контролювати своєчасність погашення кредиту Вашими друзями або родичами, для яких Ви отримали кредит. Як правило, у людей гарна пам’ять на то, що їм хтось щось винен, а не навпаки. Тому зазвичай вони забувають своєчасно віддавати свої борги.

По-друге, ніхто ще не відміняв вираження «береш чужі гроші, а віддаєш свої». Тому у Ваших знайомих завжди знайдеться велика кількість причин своєчасно не заплатити по кредиту, який Ви отримали для них. Тим більше, вони розуміють, що відповідальність за погашення кредиту лежить на Вас, а не на них. Як наслідок, у разі прострочення оплати по кредиту, страдає Ваша кредитна історія, а не тих, для кого Ви отримали кредит. Це негативно вплине на Вашу спроможність у майбутньому отримати кредит для себе.

По-третє, якщо Вас просять оформити на себе «чужий» кредит, це може означати, що даній особі фінансові установи відмовляють у кредиті по серйозних причинах: скрутне фінансову становище, значна прострочена заборгованість, низька платіжна дисципліна. Це має бути Вам попередженням про практично неминучі проблеми з даним кредитом.

По-четверте, використання чужих платіжних карток для отримання кредиту розцінюється більшістю фінансових установ як порушення внутрішніх бізнес-правил, а в деяких випадках і як підозра на шахрайські дії з використанням платіжних карток інших осіб. Це може призвести до відмови Вам у кредиту та навіть  занесення Вас у «чорний список» підозрілих осіб.

 

 

Система Loany перевіряє при заповненні Анкети Клієнта власників платіжних карток за допомогою спеціалізованого сервісу з метою запобігання негативних наслідків отримання Клієнтами «чужих» позик та з метою запобігання неправомірного використання чужих платіжних карток для отримання позик.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend