Не беріть новий кредит для погашення попереднього

Якщо у Вас не має коштів погасити попередній кредит, не беріть новий кредит для погашення попереднього. Це призведе до створення «фінансової піраміди», що ще більше погіршить Ваше фінансове становище.

Краще скористатися пролонгацією поточного кредиту на новий термін.

Як правило кредитори надають цю можливість без проблем та на тіх же умовах щодо процентної ставки по кредиту.

Це дозволить відстрочити погашення кредиту на майбутнє, коли у Вас поліпшиться фінансове становище. Одночасно це дозволить Вам уникнути ситуації, коли вартість нових кредитів буде зростати, збільшуючи Ваші щомісячні витрати на обслуговування нового кредиту.

Єдиний випадок, коли отримання нового кредиту на погашення попереднього є виправданим, це коли процентна ставка за новим кредитом буде менше, ніж по попередньому, а термін погашення - довше. Це дозволить вам зменшити щомісячне кредитне навантаження на ваш сімейний бюджет.

 

Система Loany видає позики незалежно від того, чи є у Позичальника кредити в інших фінансових установах. Навпаки ми будемо ради допомогти Клієнтам знизити боргове навантаження, пропонуючи проценти за користування позикою нижче ніж у більшості кредиторів, а суму і термін - більше, ніж у інших кредиторів.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend