Не доплатив декілька гривень, виникла прострочка по кредиту

Не варто нехтувати декількома гривнями, недоплаченими по кредиту.

На незначну суму простроченої заборгованості можуть нараховуватись значні штрафи, що може перетворити недоплату у декілька гривень в значну суму штрафу.

Навіть якщо фінансова установа прийняла рішення «пробачити» Вам недоплату у декілька гривень та не розпочинати процедуру стягнення простроченої заборгованості, це не гарантує того, що інформація про прострочення оплати не буде передана фінансовою установою до Бюро кредитних історій. Це може мати негативні наслідки для Позичальника при оцінці його кредитної історії іншими фінансовими установами, коли Позичальник звернеться до них за кредитом.

Навіть у тій самій фінансовій установі незначна сума недоплати по кредиту може послужити причиною для відмови у наступному кредиту.

 

Система Loany не нараховує величезні штрафи та не використовує підвищену процентну ставку у разі незначної недоплати. Але ж це не означає, що така недоплата не буде мати наслідків для Позичальника.

По-перше, недоплата по позиці не дозволить Позичальнику отримати бонуси за своєчасне погашення позики, сума яких набагато вище ніж сума недоплати.

По-друге, Позичальник не отримує підвищення кредитного ліміту на наступні позики.

По-третє, у будь якому разі навіть незначна недоплата точно не поліпшить кредитну історію Позичальника та не дозволить зменшити процентну ставку по наступних позиках, яку отримують Позичальники з позитивною кредитною історією.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend