Не «ховайтеся» від кредиторів

У разі виникнення проблеми з погашенням кредиту не варто замовчувати проблему та чекати до останнього дня, а тим більше коли заборгованість стане простроченою.

Цими діями Ви тільки збільшите Ваші проблеми, тому що наслідком виникнення простроченої заборгованості будуть: штрафи, пеня, підвищена ставка процента, передача простроченої заборгованості колекторам або судовим виконавцям для ії стягнення, зіпсована кредитна історія, інформування Бюро кредитних історій та всіх інших фінансових установ про Вас, як проблемного Позичальника, нездатність в майбутньому отримати кредит в інших фінансових установах.

 

Якщо Ви очікуєте виникнення проблеми на дату погашення кредиту, чесно заявіть про це кредитору заздалегідь. Як правило, фінансова установа має в своєму арсеналі декілька інструментів для вирішення даної проблеми.

Це і пролонгація кредиту на новий строк і так звані «кредитні канікули», коли оплата наступних 1-3 щомісячних платежів по кредиту переносяться на майбутні періоди або ж Позичальник може не сплачувати тіло кредиту, а тільки сплачує проценти по кредиту.

 

В будь-якому випадку необхідно йти на діалог з кредитором та шукати варіанти виходу з проблемної ситуації. Будь-який кредитор зацікавлений вирішити проблему та зберегти з Вами нормальні стосунки з метою подальшої співпраці з Вами, ніж тратити час та гроші на стягнення простроченої заборгованості та притягнення Вас до суду.

 

 

Система Loany пропонує опцію пролонгації позики. В Особистому кабінеті Позичальник може заздалегідь оформити пролонгацію, яка вступить в дію відразу після оплати комісії за пролонгацію.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend