Не відкладайте платіж по кредиту на кінцеву дату оплати

При оплаті платіжною карткою, через платіжний термінал або Приват24 для фізосіб фінансова установа отримує підтвердження оплати протягом кількох хвилин. Але бувають випадки технічних збоїв у роботі платіжної системи та платіжних терміналів, в наслідок чого можлива затримка в отриманні фінансовою установою підтвердження оплати по погашенні кредиту.

 

Якщо оплата здійснюється готівкою через касу банку або з банківського рахунку Позичальника, велика вірогідність того, що кошти будуть отримані фінансовою установою лише на наступний день.

 

Тому краще не відкладати платіж по кредиту на останній день графіку оплати. Краще здійснювати оплату по кредиту за 1-2 дні до кінцевого дня оплати.

По-перше, це виключить ризик запізнення отримання оплати фінансовою установою, особливо у разі технічних збоїв у роботі платіжних систем та банків.

По-друге, дострокова оплата по кредиту навіть на 1-2 дні дозволить зменшити витрати по процентах по кредиту.

 

Система Loany заохочує Позичальників достроково погашати позику, нараховуючи проценти на зменшену частку позики, починаючи з дня часткового погашення позики.

Більше того, ми з розумінням відносимося до незначних затримок терміну оплати по позиці та не нараховуємо штрафів чи не використовуємо підвищену процентну ставку.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend