Невміння планувати щомісячні витрати примушує брати кредит. Що робити?

Перш за все, необхідно скласти перелік постійних щомісячних витрат та графік їх оплати (комунальні послуги, продукти, транспортні витрати, навчання дітей т.і.). Ці витрати обов’язково мають бути сплачені, тому частка Вашого щомісячного доходу має бути обов’язково відкладена для їх оплати.

По-друге, намагайтесь утримуватися від спонтанних незапланованих покупок.

По-третє, необхідно старатися хоч щось відкладати на «чорний день» для того, щоб мати «фінансову подушку» у випадку непередбачуваних витрати або погіршення фінансового становища (звільнення з роботи, лікування, ремонт пошкодженого майна и т.і.). Зазвичай це десь 10-30% від щомісячного доходу.

Це дозволить Вам уникнути неприємної ситуації відсутності грошей в необхідний час та необхідності запозичувати.

Система Loany здійснює оцінку платоспроможності Позичальника з урахуванням вище вказаних принципів. Тому інколи ми вимушені відмовляти Клієнтам у позиці. Наша головна мета – це фінансова допомога. Ми не намагаємось у будь якому випадку видати позику та ще більше погіршити фінансове становище Позичальника.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на головній сторінці сайту.
Послуги кредитування
bring friend