Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Замість кількох невеликих кредитів краще мати один кредит на необхідну суму.

Значна кількість кредитів призводить до до ситуації, коли все складнішим стає контроль за їх своєчасним обслуговуванням. Як наслідок – пропустив дату чергового платежу по кредиту, прострочка по кредиту.

Краще за все не мати одночасно більш ніж 3-х кредитів. Інакше дуже трудно контролювати графік оплати по кожному з кредитів.

Щоб краще контролювати графік погашення декількох кредитів, помістить таблицю графіка погашення на видному місці.

Ще краще, створіть у мобільному телефоні та комп’ютері нагадування, що повторюються за декілька днів до кінцевої дати погашення.

Де які фінансові установи пропонують послугу автоматичного списання необхідної для погашення суми з карткового рахунку Позичальника. Але і в цьому разі Позичальник зобов’язаний не забути своєчасно поповнити залишок коштів на картковому рахунку.

 

В системі Loany встановлено обмеження на кількість позик, які Позичальник може отримати одночасно. Це здійснено з метою запобігання ситуації, коли Позичальнику стає все складніше контролювати графіки оплати по декількох позиках.

 

Якщо Ви бажаєте не тільки отримати фінпоради та ще і заробити на своїх знаннях, пропонуємо Вам пройти фінансовий тест на Головній сторінці сайту.Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)