Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Як це працює

Як подати заявку на позику?

Loany — це торгова марка ТОВ “Київська торгово-інвестиційна компанія”. Ми пропонуємо фізичним особам повний цикл послуг онлайн-кредитування, від видачі до погашення позики. Вам не потрібно витрачати час на візит до офісу Компанії, заповнювати купу документів і чекати на рішення. Для отримання позики у ТОВ “Київська торгово-інвестиційна компанія” вам необхідно лише зареєструватися на сайті Loany та заповнити онлайн анкету. Рішення щодо вашої заявки буде прийнято негайно. А подати заявку на позику та отримати кошти можна цілодобово, у вихідні та святкові дні.

 

Як швидко отримати коштиЗарегистрируйтесь на сайте

Зареєструйтеся на сайті й заповніть анкету

Ви вперше користуєтеся сервісом Loany?

Тоді потрібно здійснити кілька простих кроків:

Після цього на сайті з’являється ваш особистий кабінет, де ви можете заповнити заявку на позику.

Ви вже зареєстровані в системі Loany?

Просто зайдіть до Особистого кабінету й заповніть заявку на позику.

Оберіть тип, суму й термін позики

Ми пропонуємо два типи позик: «Миттєву позику» на строк від 1 до 30 днів та «Розумну позику» від 1 до 12 місяців.

Сума позики та процентна ставка по позиці, яку ви можете отримати на сайті Loany, залежить від вашої платоспроможності та кредитної історії.

 

 

Ознайомтесь з умовами договору позики

Ми не намагаемось нав’язати Вам в будь якому випадку наши послуги. Ваше рішення про отримання позики має бути зважене та усвідомлене. Перед тим, як взяти позику позичальник має ретельно обміркувати свої можливості по погашенні позики у майбутньому.

Тому перед тим, як натиснути кнопку «Отримати кошти», уважно прогляньте умови договору позики, на які ви погоджуєтесь, підписуючи договір.

Підтвердіть вашу згоду з умовами договору позики

Жодна позика не буде оформлена без вашого підтвердження.

Під час заповнення анкети на етапі реєстрації ви вказуєте номер мобільного телефону. Після того, як ви подали заявку на позику, на вказаний вами номер приходить sms-повідомлення з кодом, який є ідентифікатором вашого електронного підпису. Код необхідно ввести в спеціальне поле на сайті, тільки після цього система вважатиме, що ви погодилися з умовами позики.

 

Оримайте кошти зручним для вас способомПолучите деньги

Унікальна система оцінки кредитоспроможності позичальника системи Loany дозволяє приймати рішення про надання позики всього за кілька хвилин. Тому що ми використовуємо дані Бюро кредитних історій, а також дані з інших відкритих джерел інформації.

Після того, як система затверджує вашу заявку на позику, кошти перераховуються на вказану вами платіжну картку. Ви отримаєте Їх миттєво.