Як це працює

Як подати заявку на онлайн кредит?

 

Loany — це торгова марка ТОВ “Київська торгово-інвестиційна компанія”. Ми пропонуємо фізичним особам повний цикл послуг онлайн-кредитування, від видачі до погашення позики. Вам не потрібно витрачати час на візит до офісу Компанії, заповнювати купу документів і чекати на рішення. Для отримання позики у ТОВ “Київська торгово-інвестиційна компанія” вам необхідно лише зареєструватися на сайті Loany та заповнити електронну анкету. Рішення щодо вашої заявки буде прийнято негайно. А подати заявку на позику та отримати кошти можна цілодобово, у вихідні та святкові дні.

Позичальником, який може отримати позику в системі Loany, є громадянин України віком від 18 до 60 років, який має Ідентифікаційний код, постійну адресу реєстрації на території України (окрім зони АТО та АР Крим), номер мобільного телефону, електронну пошту та платіжну картку Visa або MasterCard будь-якого українського банку.

 

Як швидко отримати гроші онлайн, якщо я новий клієнт?

 

Якщо ви новий клієнт і ще не зареєстровані в системі, вам необхідно зробити декілька простих кроків:

 

Після цього в Кабінеті вам необхідно оформити саму онлайн заявку на позику, вказавши тип позики, суму і термін та натиснути Підтвердити.

Загалом це займе не більше 15 хвилин.

Рішення по вашій заявці на онлайн кредит система приймає в автоматичному режимі протягом до 5 хвилин. Саме рашення по заявці на кредит онлайн система надсилає в смс та имейл повідомленні. Також ви можете побачити стан розгляду заявки на кредит в Кабінеті.  

Перш ніж видати кредит на картку сервіс перевіряє нового клієнта за допомогою скоринговой системи. У рамках цієї процедури відсилається запит у Бюро кредитних історій, а також перевіряються анкетні дані за відкритими джерелами в інтернеті. Перевірка допомагає визначити платоспроможність і встановити максимальний ліміт позики.

Унікальна система оцінки кредитоспроможності позичальника системи Loany дозволяє приймати рішення про надання позики всього за кілька хвилин.  

 

Як швидко отримати гроші онлайн, якщо я постійний клієнт?

 

Якщо ви наш постійний клієнт і вже зареєстровані в системі Loany, просто зайдіть в Кабінет і заповніть заявку на позику, вказавши тип позики, суму і термін та натиснути Підтвердити.

В даному випадку отримання рішення по заявці займає 1-2 хвилини.

 

Які суми онлайн кредиту я можу отримати?

 

Ми пропонуємо наступні типи позики:

Миттєва позика  - Перша позика 0,01% на день

- СУМА: від 1000 до 15000 грн.

- СТРОК: від 1 до 15 днів 

- ВІДСОТКОВА СТАВКА: 3,65% річних (0,01% на день)

- ПОГАШЕННЯ: Дострокове / часткове / один раз наприкінці терміну

 

Миттєва позика  - Повторна позика

- СУМА: від 1000 до 15000 грн. 

- СТРОК: від 1 до 30 днів 

- ВІДСОТКОВА СТАВКА: 36,5%-730% річних (0,1%-2,0% на добу в залежності від розміру знижки 10-95%)

- ПОГАШЕННЯ: Дострокове / часткове / один раз наприкінці терміну

 

Пролонгація

- СУМА: нараховані відсотки по позиці

- СТРОК: від 1 до 30 днів (перша позика до 15 днів)

- ВІДСОТКОВА СТАВКА: 511% річних (1,4% на добу)

- ПОГАШЕННЯ: Дострокове / часткове / один раз наприкінці терміну

 

Розумна позика  (Для постійних клієнтів)

- СУМА: від 6000 до 25000 грн. 

- СТРОК: від 1 до 3 місяців 

- ВІДСОТКОВА СТАВКА: 650% річних (1,8% на добу) (Доступні знижки 30-90%)

- ПОГАШЕННЯ: Дострокове / часткове / раз на місяць рівними частинами

Конкретна сума залежить від платоспроможності позичальника та кредитної історії, які автоматично розраховуються системою відповідно до алгоритму внутрішньої системи скорингу. 

 

Чому  варто приділити увагу перед тим, як підтвердити умови договору кредиту на карту

Ми не намагаемось нав’язати вам в будь якому випадку наші послуги. Ваше рішення про отримання позики має бути зважене та усвідомлене. Перед тим, як взяти позику позичальник має ретельно обміркувати свої можливості по погашенні позики у майбутньому.

Тому перед тим, як натиснути кнопку Отримати кошти, уважно прогляньте умови договору позики, на які ви погоджуєтесь, підписуючи договір смс-кодом, отриманим на ваш мобільний телефон.

Жодна термінова позика через інтернет не буде оформлена без вашого підтвердження.

У будь-який час до моменту перерахування позики на вашу карту, ви можете відмовитися від онлайн кредиту, натиснувши на кнопку Відмовитися.

 

Куди перераховуються кошти по онлайн кредиту?

 

Оскільки Loany - це сервіс онлайн кредитування, тому кошти перераховуються на вказану вами платіжну картку. Після підтвердження системою вашої заявці на позику ви отримаєте кошти на картку міттєво.

Пам'ятайте, що в системі Loany для отримання кредиту на картку ви повинні вказати свою картку, зареєсторовану на ваше ім'я. В протилежному випадку система вас заблокує і ви ніколи не зможете користуватися сервісом онлайн кредитування Loany

Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}

Послуги кредитування
bring friend