Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Чи можна узяти кредит по ксерокопії паспорта?

Узяти кредит по ксерокопії паспорта можна не в усіх фінансових установах. Як і раніше, банки, ломбарди і кредитні спілки вимагають оригінал паспорта при отриманні кредиту, якщо клієнт уперше звертається за кредитом до цієї фінансової установи.

Це пов'язано з необхідністю ідентифікації клієнта фінансовою установою і проведенням фінансового моніторингу, обов'язок за який покладається законодавством на фінансові установи.

Проте не все так погано, як здається на перший погляд.

Завдяки активному розвитку ринку онлайн кредитування в останні декілька років, ухваленню законів про електронний документообіг і розвитку технологій, отримання кредиту по ксерокопії або фотокопії паспорта стало реальністю.

Мікрофінансові компанії, що надають кредити онлайн, лояльніше відносяться до клієнтів і видають онлайн кредити по ксерокопіях і фотокопіях документів. Крім того, індивідуальні системи ідентифікації клієнта, які використовуються сервісами онлайн кредитування, дозволяють точніше ідентифікувати клієнта на основі не лише паспортних даних, але і ряду інших персональних даних, що надаються клієнтом при заповненні анкети на сайті.

Для отримання кредиту в системі Loany не потрібні оригінали документів. Досить зробити на сайті системи фото першої сторінки паспорта (ID карти) і фото сторінки паспорта з адресою реєстрації місця проживання. В деяких випадках від вас знадобиться також фото сторінки паспорта з вашою фотографією в 25/45 років.

Щоб уникнути проблем з перевіркою вашої Анкети і у зв'язку з тим, що в системі Loany рішення по заявці на кредит приймається автоматично, фотографії мають бути хорошої якості, зроблені на світлому фоні, без сторонніх предметів в кадрі (обличчя, зображення інших предметів).

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)