Хто такі кредитні брокери

08.10.18

Кредитний брокер - це фахівець, головним завданням якого є надання допомоги в отриманні позитивного рішення фінансової установи по кредиту.

На даний час, навіть якщо в сім'ї є хороший стабільний доход і нормальна кредитна історія, отримати позику на які-небудь потреби не так вже і складно. Але бувають випадки, коли з цим виникають проблеми. Більше того, така велика кількість банківських організацій, кредитних установ, онлайн сервісів і кредитних програм зовсім не спрощує вибір. Саме тому, багато людей шукають допомогу, і починають замислюватися про того, хто такі кредитні брокери і які їх основні функції.

Навіщо звертатися до кредитного брокера?

Головною функцією цього фахівця є допомога в отриманні позики. Незважаючи на велику поширеність цієї професії, багато людей досі не знають, як працюють кредитні брокери і для чого потрібний кредитний брокер.

Ці фахівці відмінно розбираються в ринку кредитування, в курсі усіх актуальних пропозицій фінансових організацій, банків, а також знають про усі "підводні камені" договорів кредитування.

По суті, це посередник між банківською організацією і людиною, яка хоче отримати позику, але не може це здійснити самостійно. За свою послуги він бере певну плату. Оплата або відсоток брокера залежить від багатьох моментів. До основних можна віднести:

  • особливості кредитної заявки, отримання кредиту;
  • кредитна історія клієнтів, а також їх платоспроможність;
  • розмір і тип позики, яка потрібна.

Схема роботи і документи

У більшості випадків, до послуг цих фахівців прибігають, щоб оформити іпотеку або інші види кредитів, які відрізняються великими розмірами (наприклад, на придбання автомобіля).

Якщо ж вам потрібні терміново гроші для купівлі техніки, товарів і інших цілей, рекомендується скористатися послугами сервісів кредитування. Зокрема, сервіс Loany пропонує найкращі умови по мікрокредитуванню. Отримати необхідні кошти можна з мінімальними витратами часу: досить оформити заявку і дочекатися схвалення системи. Більше того, Loany лояльно відноситься до своїх клієнтів. Позику можуть отримати не лише ті люди, які мають офіційне працевлаштування і ідеальну кредитну історію, але і пенсіонери, домогосподарки, студенти.

Головною перевагою використання послуг кредитного брокера є те, що він завжди в курсі найкращих пропозицій фінансових компаній, банківських організацій і так далі. Клієнти далеко не завжди мають в розпорядженні достатню кількість вільного часу, щоб "з головою" зануритися в усі тарифи і особливості доступних пропозицій. Більше того, зазвичай брокери також в курсі найвигідніших програм, які не афішуються широкій аудиторії.

Окрім цього, варто відмітити, що одержувачам кредиту будуть доступні наступні переваги:

  • не треба ходити від банку до банку, з'ясовувати усі умови кредитування і умови договорів, що дозволяє економити час і нерви;
  • навіть якщо у клієнтів не дуже хороша кредитна історія (були несвоєчасні виплати або заборгованості) можна отримати бажаний кредит в необхідному розмірі;
  • брокери працюють з величезною кількістю банківських установ, а значить відразу, виходячи з мінімальних даних, зможуть зрозуміти, де вам дадуть кредит, а де ні.

Підводячи підсумки, варто відмітити, що послуги кредитного брокера - це оптимальний варіант для тих позичальників, які хочуть отримати позику з мінімальними витратами часу і з найкращими умовами.


Послуги кредитування
bring friend