Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Що таке рефінансування кредиту?

Рефінансування кредиту (перекредитование) - отримання у фінансовій установі нового кредиту на вигідніших умовах для повного або часткового погашення діючого кредиту. Рефінансування може відбуватися як в колишній фінансовій установі, так і в іншій фінансовій установі.

Рефінансування кредиту дає можливість понизити процентну ставку за кредитом, збільшити його терміни і змінити суми щомісячних виплат, а також, якщо у позичальника оформлені декілька кредитів в різних фінансових установах, замінити їх на один.

Сервіс онлайн кредитування Loany пропонує два типи позик: 

Миттєва позика

СУМА від 1000 до 6000 грн. (при першому зверненні до 3000 грн.)

ТЕРМІН від 1 до 30 днів

ВІДСОТОК від 219% річних (0,6% за день) до 328% річних (0,9% за день)

ПОГАШЕННЯ один раз у кінці терміну

 

Розумна позика

СУМА від 6000 до 25000 грн. (при першому зверненні до 8000 грн.)

ТЕРМІН від 1 до 12 місяців

ВІДСОТОК від 112% річних (0,3% за день) до 185% річних (0,5% за день)

ПОГАШЕННЯ щомісячно рівними платежами

 

Конкретна сума онлайн кредиту і індивідуальна процентна ставка за кредитом залежить від платоспроможності і якості кредитної історії позичальника, які автоматично розраховуються системою у відповідності з алгоритмом внутрішньої системи скоринга.

Як видно, Розумна позика найбільш підходить позичальникам в якості засобу рефінансування позик, отриманих в інших фінансових установах. Велика сума, більший термін і набагато менша ставка - ідеальне поєднання для рефінансування відразу декількох кредитів з більш високою ставкою.

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)