Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Що таке тіло кредиту?

Тіло кредиту (сума кредиту, основний борг за кредитом) - це сума, яку позичальник бере в кредит (фактично отримує на руки або на карту). Ця сума вказується в кредитному договорі і саме на цю суму нараховуються проценти за користування кредитом.

Тіло кредиту включає тільки основний борг. У нього не входять проценти за користування кредитом, штрафи, пеня і інші додаткові платежі за отримання або користування кредитом.

Іноді для залучення клієнтів фінансові установи занижують процентну ставку за кредитом і одночасно з цим прописують в кредитному договорі умову, згідно з якою проценти за користування кредитом нараховуються не на залишок тіла кредиту (основного боргу за кредитом), а на усю первинну суму отриманого кредиту. В результаті при достроковому частковому погашенні кредиту сума процентів за користування кредитом, на жаль, для позичальника не зменшується. У такому разі пропадає сенс дострокового погашення кредиту.

Щоб уникнути таких неприємних моментів, при підписанні кредитного договору необхідно звертати увагу на наступний важливий момент - на яку суму заборгованості нараховуються проценти за користування кредитом: на залишок заборгованості по тілу кредиту або на первинну суму отриманого кредиту.

Сервіс онлайн кредитування Loany використовує чесний і прозорий підхід до питання нарахування процентів за користування кредитом. Погасити позику достроково можна у будь-який момент повністю або частково. У разі повного дострокового погашення позики проценти перестають нараховуватися на дату повного дострокового погашення позики. При частковому достроковому погашенні позики проценти в подальшому нараховуються на суму залишку по основній заборгованості по позиці (на залишок тіла позики).

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)