Інтернет кредитування

20.10.18

Навіть при дуже ретельному плануванні бюджету, виникають моменти, коли гроші потрібні терміново. Причому ці ситуації не передбачиш: можна банально втратити гаманець, знаходячись у відрядженні, або стати щасливим володарем путівки, що горить, на морі, або гроші знадобляться на термінове лікування.

Брати гроші у борг у знайомих не зовсім зручно, а іноді і неможливо, наприклад, якщо ви знаходитеся в іншому місті. Проте, завдяки розвитку технологій, отримати гроші можна у будь-який час доби, для цього потрібний лише доступ в інтернет, банківська картка, мобільний телефон і документи.

Особливості онлайн кредитування

Сьогодні онлайн кредитуванням встигли скористатися тисячі українців. Адже, щоб оформити кредит по інтернет, не потрібно пред'являти довідки про доходи і втрачати час у банку. Отримати гроші можуть навіть пенсіонери, безробітні і студенти, а сервіси доступні 24 години в добу, незалежно від дня тижня.

Перш ніж вибрати сервіс, варто звернути увагу на пропоновані умови, а саме:

 • розмір кредиту;
 • процентну ставку;
 • період користування;
 • можливість продовження договору.

Багато сервісів дозволяють отримати кредит на суму не більше 15 000 грн, також різними можуть бути терміни кредитування і процентні ставки. Хоча існують компанії, які пропонують вигідніші умови. Наприклад, в мікрофінансовій компанії Loany можна узяти кредит на суму до 25 000 грн на строк до 12 місяців на вигідних умовах.

Переваги сервісу Loany

Принцип роботи компанії відрізняється від аналогічних сервісів. Головна особливість полягає у більш високій доступній сумі кредиту, тривалому кредитуванні і лояльними умовами при продовженні договору. Основними перевагами компанії є:

 • швидке оформлення і ухвалення рішення по заявці. З моменту реєстрації до перерахування грошей на картку, по відгуках клієнтів, проходить не більше 30 хвилин;
 • різні види кредитування. Гроші можна отримати на декілька днів (термінова позика) або на тривалий термін (розумний кредит);
 • нові клієнти можуть розраховувати на отримання значної суми на вигідних умовах;
 • кредит можуть оформити люди з низькою платоспроможністю: студенти, пенсіонери, безробітні;
 • при неможливості внести щомісячний платіж, можна скористатися пролонгацією договору;
 • процентна ставка визначається індивідуально для кожної людини, з урахуванням кредитної історії;
 • різні способи погашення кредиту. Можна погасити борг достроково частково або повністю. При частковому погашенні, відбувається перерахунок процентної ставки, при повному - відсотки не нараховуються з моменту погашення кредиту;

 • відносно кожного позичальника діє бонусна програма і програма лояльності.

Недоліки онлайн кредитування

Основними недоліками багатьох онлайн-сервісів є короткий термін кредитування (первинний договір укладається на один місяць) і обмеження суми кредиту (як відзначалося вище, вона не може перевищувати 15 000 грн).

Проте завдяки тому, що фінансова компанія Loany надає засоби на інших, вигідніших умовах, отримати онлайн кредит може кожен, маючи під рукою ноутбук або інший мобільний пристрій, а також основні документи.


Послуги кредитування
bring friend