Кредитний ліміт

 

Що таке Кредитний ліміт?

 

Кредитний ліміт - це максимальна сума на поточний час, в межах якої позичальник може отримати позику в системі Loany.

Кожному позичальникові система встановлює окремий кредитний ліміт за кожним типом позики (Міттєва позика і Розумна позика) на підставі аналізу персональних даних позичальника, його кредитної історії і розрахунку платоспроможності.

 

Які бувають типи кредитного ліміту для онлайн кредитів?

Кредитний ліміт буває 2-х типів:

  • Нульовий кредитний ліміт
  • Кредитний ліміт в межах мінімальної і максимальної суми позики:
    • за типом позики Міттєва позика – від 1000 грн. до  15000 грн. 
    • за типом позики Розумна позика – від 6000 грн.  до 25000 грн. 

Нульовий кредитний ліміт означає, що на даний момент позичальник не може отримати позику в системі Loany по причині низької платоспроможності і якості кредитної історії.

Кредитний ліміт в межах мінімальної і максимальної суми позики за відповідним типом позики дозволяє позичальникові вмить отримати позику без додаткових перевірок, усього лише оформивши заявку на позику.

 

Який термін дії кредитного ліміту для кредиту онлайн?

 

Кредитний ліміт діє впродовж 30 днів.

Після закінчення терміну дії Нульового кредитного ліміту позичальник може знову подати заявку на позику.

Після закінчення терміну дії Кредитного ліміту в межах мінімальної і максимальної суми позики при оформленні позичальником заявки на позику система встановлює заново кредитний ліміт на новий 30-ти денний термін.

 

Як збільшити кредитний ліміт по кредиту на карту?

Кожного разу після своєчасного без прострочення погашення позики, фактичний термін якої був не меньшій 15 днів, кредитний рейтинг позичальника підвищується системою, що одночасно призводить до збільшення суми кредитного ліміту для наступної позики. 

Чим більше сума своєчасно погашеної позики та фактичний термін користування позикою, тим більше зростає кредитний рейтинг та сума кредитного ліміту для наступної позики, розрахованого системою.

Хочемо звернути увагу на те, що часте отримання позики та ії погашення протягом наступних 1-3 днів не тільки не призводить до підвищення кредитного рейтингу позичальника, а навпаки розцінюється системою, як негативна риса кредитної історії позичальника, та призводить до зниження системою кредитного рейтингу позичальника та його кредитного ліміту для наступної позики. 

Крім того, кредитний рейтинг та кредитний ліміт знижуються, якщо позичальником були просрочені або реструктуризовані позики.

Пролонгація позики не несе негативних наслідків для кредитного рейтингу та кредитного ліміту позичальника.


Послуги кредитування
bring friend