Наскільки гостро стоїть необхідність кредиту

26.10.18

У сучасних умовах життя кредитування для багатьох громадян стало необхідністю. За рахунок кредитних коштів можна придбати побутову техніку, сплатити послуги, з'їздити на відпочинок.

Погодьтеся, ціни в магазинах міняються практично щомісячно, і ті, хто звик відкладати на купівлю впродовж певного часу, часто виявляються за ситуації, коли, прийшовши в магазин, бачать абсолютно інший цінник.

І хоча за користування кредитом необхідно платити, все одно процентна ставка виявляється набагато нижче, ніж зростання цін. А, скориставшись радами фінансового консультанта, можна брати кредити без побоювання.

Необхідність, суть, принципи кредиту

Визначте, для чого потрібний кредит?

Реалії сучасного життя диктують свої умови. Ні для кого не секрет, що сьогодні для успішного розвитку економіки, країні не обійтися без кредитів МВФ. Пересічні громадяни в повсякденному житті також користуються кредитами, вирішуючи, таким чином, безліч побутових питань.

Перш ніж почати оформляти кредит, варто визначити необхідність і можливість кредиту. В першу чергу, потрібно подумати, чи дійсно потрібний кредит і, на які цілі він буде витрачений. Залежно від цього, набагато простіше визначити суму і розрахувати термін кредитування.

Суть кредиту

Кредит - це певна форма грошової операції між фінансовою установою і фізичною або юридичною особою.

Кредит надається на умовах:

 • платності;
 • зворотності;
 • терміновості;
 • гарантованості.

У глобальному розумінні, кредит можна віднести до категорії, без якої неможливі товарно-грошові стосунки. З фінансової точки зору, функції кредиту полягають в тому, що одна сторона (кредитор) надає які-небудь цінності, у свою чергу, друга сторона (позичальник) зобов'язується повернути капітал у встановлений термін і заплатити за користування.

Кредитором може виступати не лише банк, але і фінансові компанії, які надають свої послуги онлайн, а кошти зараховується на банківську картку позичальника.

Принципи кредитування

Кредит онлайн неможливий без договору. Він є невід'ємною частиною операції. У документі вказуються умови:

 • термін користування;
 • процентна ставка;
 • забезпечення.

Збіг інтересів кредитора і позичальника є ключовим чинником, це визначає суть і необхідність кредиту.

Що врахувати, щоб не зробити помилку

Виникає безліч ситуацій, при яких, без кредиту неможливо обійтися. Для того, щоб взяті у позику кошти допомогли, стали опорою і не зіпсували кредитну історію, необхідно дотримуватися наступних правил:

 • визначаємо мету. Оптимально, якщо кредит призначається для купівлі або оплати послуг. Не варто брати гроші, щоб розрахуватися за раніше узятий кредит. Тому слідує друге правило.
 • перш ніж брати кредит, потрібно чітко знати яку суму ви зможете платити кожен місяць. Якщо відсутній стабільний щомісячний доход, то краще утриматися від дорогих покупок і, як наслідок, від значних кредитів.
 • планування - невід'ємний елемент, яким потрібно навчитися користуватися в повсякденному житті. Це дозволить грамотно розпоряджатися коштами і не здійснювати імпульсних покупок або витрат, які часто виявляються непотрібними.
 • при виборі фінансової установи потрібно уважно вивчити не лише розмір процентної ставки, але і додаткові умови, наприклад, можливість відстрочення платежу.

Наприклад, фінансова компанія Loany, що видає кредити онлайн, надає короткострокові і довгострокові позики. Заявки від громадян аналізуються індивідуально, залежно від цього визначається доступний ліміт і процентна ставка. Сума кредиту може складати до 25 тисяч гривен, а термін кредитування до 12 місяців, що є головною перевагою, при порівнянні з аналогічними компаніями.

Процентна ставка розраховується індивідуально (враховується кредитний рейтинг) і складає від 0,3 до 0,9 відсотків щоденно. А завдяки можливості достроково частково або повністю розрахуватися із зобов'язаннями, можна значно заощадити на виплаті відсотків.


Послуги кредитування
bring friend