Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Кредити під заставу нерухомості

19.06.2018

За останні роки кредитна ситуація в країні істотно погіршала. По-перше, посилилися умови надання кредитів, по-друге, для оформлення позики багато організацій вимагають поручителів. Проте є один вигідний варіант, який дозволить отримати необхідні кошти у будь-який час - кредит готівкою під заставу нерухомості. 

 

Особливості послуги

З проблемами, що вимагають великих і непередбачених фінансових витрат, рано чи пізно стикається кожен. Це може бути пов'язано з великою купівлею техніки або меблів, допомога рідним. І тому необхідно завжди мати під рукою запасний варіант, що дозволяє вирішити проблеми без тривалих процедур у банках.

Проте, звертатися до банківських структур або кредитних організацій не завжди зручно. Це віднімає велику кількість часу, вимагає попередньої підготовки (збору пакету документів і так далі). Щоб отримати гроші, можна звернутися до онлайн сервісу кредитування. Одним що добре себе зарекомендували являється Loany. Цей сервіс відрізняється прозорими і зручними умовами надання позик населенню. Отримати необхідну суму грошей можна у будь-який час доби, не виходячи з будинку. Більше того, Loany - лояльний сервіс, який надає позики людям без офіційного працевлаштування. Позику можуть отримати усі громадяни України у віці від 18 до 65 років.

Ця послуга має на увазі надання застави (квартири, будинку і так далі), яка при невиконанні правових зобов'язань може перейти у власність позикодавця. При оформленні кредиту власник майна не міняється, проте набуває чинності заборона на відчуження цієї нерухомості. При ознайомленні з умовами варто звернути увагу на:

  • максимальну суму кредиту;
  • максимальний і мінімальний термін кредитування;
  • розмір щомісячної виплати.

Більше того, на нашому сайті є зручний і наочний онлайн-калькулятор, який покаже суму до оплати, нараховані відсотки, дату повернення, залежно від введеної інформації (необхідної суми грошей і терміну позики).

 

Переваги сервісу Loany

Узяти кредит під заставу нерухомості не так вже і складно. Є немало банківських структур, які надають таку послугу. Проте, важливо вибрати найбільш вигідний варіант, який відрізнятиметься низькими процентними ставками і іншими перевагами. Loany здійснює кредитування без довідки про доходи і залучення поручителів.

До переваг цього сервісу варто віднести:

  • Проста процедура оформлення позик. Новий клієнт повинен пройти реєстрацію і заповнити анкету. Після цього відбувається автоматична перевірка заявки. При підтвердженні клієнтом суми позики гроші автоматично зараховуються на вказану платіжну картку.
  • Зручний сервіс. Loany - система, яка здійснює автоматичний аналіз платоспроможності, кредитної історії і надає найбільш вигідні умови позик.
  • Мінімальні витрати часу. Для оформлення заявки і її затвердження знадобиться лише декілька хвилин. Після цього гроші будуть зараховані на карту клієнта.
  • Доступність сервісу 24/7. Незалежно від того, котра година і який день тижня, ви завжди можете сподіватися на наш сервіс.
  • Можливість відстрочення оплати. Нашим клієнтам доступна функція відстрочення, яка дозволяє пролонгувати виплати.
  • Наявність бонусної програми. Ми цінуємо наших клієнтів, тому при своєчасному погашенні позик на особовий рахунок зараховуватимуть бонуси, які надалі можуть бути використані для оплати суму кредиту і його відсотків.
  • Програма лояльності. Для постійних клієнтів, які використовують сервіс Loany, доступна програма лояльності, яка має на увазі встановлення вигідніших умов. Зокрема, для тих, хто завжди здійснює виплати вчасно, Loany дає можливість оформлення позик на тривалий час навіть за наявності невисокого кредитного рейтингу та на більшу суму кредитного ліміту.

Loany стане вашим кращим помічником в складній ситуації, коли терміново знадобилися гроші. Всього за 15 хвилин можна розв'язати проблему без тривалого збору і оформлення документів, черг і спілкування із співробітниками банків.

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)