Як отримати кредит інвалідові

28.11.18

Людям з обмеженими можливостями непросто узяти в Україні кредит, оскільки банки розглядають їх, як ненадійних позичальників із-за ризику ускладнень із здоров'ям, регулярних фінансових витрат на лікування і ризику втрати інвалідом джерела доходу. Законом цей момент не регулюється, тому банки вважають за краще відмовляти цій категорії громадян.

Види кредитів, які можуть узяти інваліди

Кредит інвалідові зазвичай видають в невеликому об'ємі за наявності стабільного доходу, а також поручителя або запоруки. Оформляють:

  • споживчі кредити,
  • видають грошові кошти готівкою,
  • експрес-позики,
  • кредитні карти,
  • позики під заставу, наприклад, нерухомості, земельної ділянки, авто,
  • товарні кредити.

Слід враховувати, що пільгових програм не існує, договори оформляються на загальних умовах. При цьому платоспроможності приділятиметься пильніша увага, ніж у інших клієнтів, оскільки до стандартного набору щомісячних витрат громадян додають витрати на регулярне лікування.

При яких групах інвалідності можна отримати позику?

Тяжкість інвалідності безпосередньо впливає на готовність банку фінансувати потреби людини. Отримати кредити інвалідам першої групи практично неможливо, оскільки такі люди вважаються повністю непрацездатними.

Другу групу інвалідності кредитують частіше, але оскільки людям зазвичай потрібно стороння допомога для повноцінного життєзабезпечення, то банки неохоче надають позикові кошти, навіть за наявності заставного забезпечення.

Третій групі кредити надаються більш охоче за все, оскільки в цій групі особи зазвичай мають найбільш легкі порушення і можуть повністю себе забезпечувати. У будь-якому разі кредитні експерти приділяють велику увагу характеру захворювання.

Корисні поради

Для прискорення процесу кредитування і збільшення шансів на отримання фінансування можна звернутися по допомогу до кредитного брокера. Такий фахівець володіє інформацією про кредитні програми в різних банках, тому ви зможете отримати в одному місці якнайповнішу інформацію.

Кредитний брокер підбере оптимальну програму кредитування, візьме на себе велику частину організаційних питань. Якщо немає бажання звертатися до брокерів, можна оформити заявку через спеціальні банківські сайти. Також можна скористатися онлайн-сервісами, які за спрощеною схемою надають позики.

Наприклад, сервіс Loany, може перерахувати позикові кошти на вашу карту впродовж 1-2 хвилин після оформлення заявки. Грошова сума невелика - до 25 тис. грн, але окрім паспорта, вашого фото, мобільного телефону та платіжної картки будь-якого українського банку нічого додатково не потрібно. Процентна ставка кожного разу обчислюється індивідуально. На неї впливають різні чинники: від рівня доходів і чистоти кредитної історії до сімейного стану, стажу роботи. Loany пропонує кредити на умовах чесності і прозорості. Ви не знайдете тут прихованих платежів, додаткових комісій.


Послуги кредитування
bring friend