Нюанси вибору кредитної програми

08.10.18

Вибір кредиту - досить складна справа, яка вимагає детального вивчення програм різних банків, а також умов кредитування, договорів. Нині позики є невід'ємною частиною життя багатьох з нас. Завдяки ним, можна придбати побутову техніку, гаджети, автомобіль, нерухомість або навіть відправитися в подорож. Але перш ніж оформляти кредит, необхідно пам'ятати деякі нюанси.

Як вибрати кредит: основні моменти

Далеко не усі знають про те, як правильно підібрати кредит. В першу чергу треба пам'ятати, що він буває декількох типів:

  • кредит наличными;
  • кредит на карту;
  • споживчий (на товари);
  • автокредит;
  • іпотека;
  • позика на навчання і інше

Узяти кредит в Україні можна як у банківських організаціях, так і за допомогою онлайн-сервісів кредитування, наприклад, Loany. Такі сервіси мають масу переваг. Зокрема, для отримання позики зовсім не обов'язково звертатися до банківської установи або іншої організації. Досить оформити заявку в режимі онлайн, почекати підтвердження і, через деякий час, гроші будуть зараховані на банківську карту. Уся процедура не відніме більше 30 хвилин.

Loany пропонує два варіанти: швидка і розумна позика. У першому випадку максимальний ліміт складає 6 000 грн. В другому - 25 000 грн. Для тих, хто користується послугами сервісу постійно, Loany пропонує бонусні і програми лояльності, які дозволять отримати більше вигоди від використання кредитів.

Як вибрати вигідний кредит: питання, що вимагають уваги

При наданні послуг кредитування, різні банківські структури і інші організації пропонують свої унікальні умови. Звернути увагу треба на наступні моменти:

  • Критерії відбору. Багато установ надають кредити далеко не усім особам, що бажають. Основними критеріями для відбору є вік (у пріоритеті особи від 21 до 65 років), реєстрація і місце проживання, наявність стабільного заробітку і офіційного працевлаштування. Окрім цього, можуть звертати увагу на сімейний стан, кредити, які вже узяті, наявність майна та інше.
  • Кредитна історія - одне з найважливіших питань. По суті, це досвід роботи з іншими банками. Якщо ви раніше брали кредити і вчасно їх гасили, то цей показник буде позитивним. За наявності невиплат і прострочень - історія буде зіпсована. В першу чергу відмовляють тим людям, які знаходяться в чорному списку.
  • Поручительство. Деякі установи вимагають поручителя. У їх якості можуть виступати як фізичні особи, так і юридичні особи.
  • Застава. Ще один вид поручительства, який можуть зажадати банки при необхідності отримати кредит великого розміру. Заставою може виступати майно (наприклад, житлова або нежитлова нерухомість, автомобілі, цінні папери і так далі). При цьому, майно, яке виступає заставою, не може бути продане. Усі операції з ним будуть недоступні.

Кожен банк може представляти свої програми і умови кредитування, які рекомендується вивчити заздалегідь. Хоча особливо популярними і затребуваними є онлайн-сервіси (наприклад, Loany), які надають позику в найкоротші терміни і з мінімальними вимогами. Зокрема, щоб отримати гроші, треба лише заповнити заявку і дочекатися відповіді системи. Працює вона 24 години в добу і без вихідних, що дає можливість бути завжди упевненими в отриманні коштів.


Послуги кредитування
bring friend