Оформлення кредиту на купівлю мобільного телефону

17.11.18

Ринок сучасних мобільних гаджетів розвивається нестримно - щороку світові виробники випускають товари з ще більшими можливостями. Користувачів притягають розширені можливості і реалістичне зображення.

Але виділити досить переконливу суму відразу можуть далеко не усі. А доки збереш гроші, може пройти багато часу. Или, якщо купити телефон треба терміново, тому що попередній зламався/розбився/загубився, а розмінюватися на дешеві моделі не хочеться. Виходом, у такому разі, може стати оформлення кредиту для купівлі мобільного телефону.

Як узяти телефон в кредит?

Позика грошових коштів – найшвидший спосіб придбати новий смартфон в Україні, якщо немає готівкових коштів. Багато спеціалізованих магазинів пропонують техніку у росстрочку, на оформлення якої витрачається мінімум часу.

Можна узяти:

 • експрес-кредит;
 • кредит без довідок;
 • кредит без первинного внеску.

Так без копійки в кишені ви зможете стати володарем новинки електроніки! Але вартість телефону вийде дорожче, ніж, якби ви придбавали його за готівку - необхідно заплатити банку процентну ставку за користування позиковими грошовими коштами.

Кредити на техніку оформляються регулярно. Це типові договори, які проте необхідно уважно вичитувати споживачеві, щоб знати усі умови позики.

Як купити в кредит техніку?

 • Вибирається бажана техніка.
 • Здійснюється пошук місця продажу.
 • Здійснюється пошук джерела фінансування. Можна скористатися пропозицією магазину, а можна знайти банк самостійно, можливо умови будуть кращі.
 • Податються документи до банку на оформлення кредиту.
 • Чекати результату недовго, найчастіше, хвилин 30.
 • При позитивному результаті оформляється договір, здійснюється його підписання.
 • Забираєте гроші.

Процентна ставка в кожній фінансовій установі різна, може залежати не лише від банку, але і від платоспроможності клієнта, якості кредитної історії. Коли приймається рішення про видачу позики, враховується не лише фінансове положення, але і вік позичальника, його сімейний стан, стаж роботи і так далі.

Онлайн сервіси

Перевагою інтернет-сервісів для отримання кредиту є можливість вибрати кредитну організацію, умови отримання позики, не виходячи з будинку. Плюс, якщо не виходить узяти кредит в одному місці, можна тут же подати запит в інший банк, для цього вимагається мінімум часу.

Оформлення кредиту у онлайн-сервісі відрізняється зручністю і швидкістю. Так в сервісі Loany потрібні тільки основні документи:

 • сканкопія паспорту;
 • заявка, яка заповнюється на сайті інтернет-сервісу.

Підписання договору також відбувається, але робиться це через надісланий на телефон смс код. Така схема отримання фінансів найбільш проста і доступна. При цьому до того моменту, як гроші будуть переказані вам на карту, ви можете відмовитися від угоди.

Процентна ставка і сума підбираються індивідуально. Так, якщо ви оформляєте в Loany позику не перший раз, то буде доступна більша сума. А якщо кредитна історія має високу якість, то відсоток буде набагато нижчий.


Послуги кредитування
bring friend