Оформлення кредиту на пластичну операцію

17.11.18

Пластична хірургія - важлива і потрібна гілка медицини, яка не лише дає людям красу, але і повертає здоров'я. Зробити пластику недешево, і зібрати гроші на неї буває складно: то день народження, то весілля, то з'їздити відпочити захотілося.

А якщо узяти кредит на пластичну операцію, то виплачувати його морально може бути легше - платіж обов'язковий, пріоритетний, тому першочерговий. Таким чином, у вас з'являється можливість реалізувати свою мрію про красиву зовнішність можна набагато швидше.

Оформлення кредиту в клініці

Можна узяти "медичний кредит" - це кредит на пластичну корекцію, який пропонують оформити багато приватних клінік. До того, як зробити пластику у росстрочку, необхідно знати: медичні установи позики не видають, гроші на пластичну операцію або процедуру видає фінансова організація.

Перед тим, як підписати документи на оформлення кредиту, вивчите усі умови:

  • розміри платежів,
  • чи можливо дострокове погашення,
  • які заходи вживає банк, у разі прострочення,
  • що вимагається для отримання позики.

Порівняйте умови, що надаються, можливо інші банки можуть надати привабливіші умови кредитування. Але банки вважають за краще не фінансувати хірургічне лікування і операції, у тому числі і пластичні. Це пов'язано з тим, що медичні хірургічні послуги відносяться до області підвищеного ризику.

При отриманні позики необхідно надати довідку про доходи і мати хорошу кредитну історію.

Як зробити пластичну операцію в кредит?

Оптимальним рішенням може стати отримання споживчого кредиту, коли гроші видаються позичальникові без призначення цільового використання. Ви можете узяти позику у будь-якій фінансовій організації, яка готова надати вам в тимчасове користування грошові кошти.

Онлайн сервіс Loany пропонує такі умови для отримання споживчої позики на пластичну операцію за програмою «Розумна позика»:

  • суму від 6 тыс.грн до 25 тыс.грн на строк до 12 місяців під відсоток від 0,3% до 0,5% в день. Річна ставка складає відповідно 112-185%. Важливо пам'ятати, що при першому зверненні вам можуть запропонувати не більше 8 тис. грн. Позичальник повинен робити оплату кредиту щомісячно рівними частками.

Онлайн сервіс Loany може запропонувати і іншу програму, але вона більше короткострокова, по ній пропонуються менші суми: до 6 тыс.грн. на строк до 30 днів. Процентні ставки в цьому випадку будуть вищі: від 0,6% до 0,9% в день.

Процентна ставка обчислюється у кожному конкретному випадку індивідуально на підставі наданих даних, кредитної історії і інших даних. При цьому немає необхідності надавати довідку про доходи, а кредит може бути виданий навіть офіційно  безробітній особі, пенсіонеру, студенту.

Бажано мати позитивну кредитну історію, тоді процентна ставка буде нижча. Але навіть якщо раніше були проблеми, ви можете звернутися до Loany за кредитом, щоб зробити пластику. Цілком можливо, що система схвалить вашу кандидатуру на оптимальних умовах.


Послуги кредитування
bring friend