Чи можна узяти кредит в декретній відпустці в Україні?

На практиці узяти кредит у банку мамі, яка знаходиться в декретній відпустці, досить складно. З точки зору банку у такої мами немає постійного джерела доходу, оскільки мама тимчасово не працює, а розмір соціальних виплат мамам, що знаходяться в декретній відпустці, на думку банку недостатньо високий для погашення кредиту.

Відповідно до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" сім'ям з дітьми передбачені у тому числі наступні соціальні виплати:

  • допомога у зв'язку з вагітністю і пологами
  • допомога при народженні дитини - допомога на дітей самотнім матерям

Слід сказати, що розмір цих виплат дійсно невисокий для погашення більш-менш істотної суми кредиту.

В даному випадку, мало не єдиним способом отримання кредиту, знаходячись в декретній відпустці, буде онлайн кредит у фінансовій компанії.

По-перше, це зручно мамам, яким ні на кого залишити дитину, щоб відвідати відділення банку.

По-друге, сервіси онлайн кредитування лояльніше дивляться на джерела доходу позичальника і більше уваги приділяють якості кредитної історії, ніж вивченню довідок про доходи.

По-третє, суми онлайн кредитів, як правило, не великі і можуть бути погашені за рахунок соціальних виплат, що отримуються мамами у декретній відпустці.

Сервіс онлайн кредитування Loany не ставить ніяких обмежень по отриманню кредиту жінками, які знаходяться в декретній відпустці. Якщо якість кредитної історії відповідає вимогам внутрішньої системи скоринга, будь-яка жінка, яка знаходиться в декретній відпустці, може отримати кредит в системі Loany.


Послуги кредитування
bring friend