Що таке реструктуризація кредиту?

Реструктуризація боргу — це зменшення кредитного навантаження за договором кредитування завдяки зміні умов у кращий бік для позичальника, який не має можливості погасити поточну заборгованість.

Реструктуризація зобов’язань за договором про споживчий кредит - це зміна істотних умов договору про споживчий кредит, що здійснюється кредитодавцем на договірних умовах із споживачем і впливає на умови та/або порядок повернення такого кредиту.

Для реструктуризації кредитного боргу необхідно звернутися на електронну або поштову адресу кредитора із заявою до фінансової установи, в якій було взяте фінансове зобов’язання (кредит). У даній заяві необхідно вказати обставини, які спричинили негативне фінансове становище та подати оформлені належним чином документи, що підтверджують причину, що була вказана в заяві.

Звертаємо Вашу увагу, що велика кількість кредитних продуктів не є причиною надання реструктуризації, так як клієнт бере всі ризики на себе у зв’язку з розрахунком своїх фінансових можливостей. Проведення реструктуризації є правом кредитора, а не обов’язком.


Послуги кредитування
bring friend