Вхід Реєстрація
УКР РУС

Що таке реструктуризація кредиту?

Реструктуризація кредиту - це зміна будь-яких умов по кредиту. В даному випадку реструктуризація кредиту передбачає ширший спектр змін по кредиту, чим просто пролонгація кредиту. Пролонгація кредиту може бути частиною реструктуризації кредиту.

Таким чином, реструктуризація кредиту може включати наступний набір заходів: 

Дуже часто реструктуризація застосовується до вже простроченого кредиту, що пояснює, як правило, застосування підвищеної процентної ставки на новий або такий, що залишився термін кредиту.

Ще однією відмітною ознакою реструктуризації в порівнянні з пролонгацією кредиту є той факт, що при реструктуризації кредиту може пролонгуватися на новий термін уся сума заборгованості, включаючи не лише тіло кредиту, але і відсотки по кредиту, штрафи і пеню. Тобто сума заборгованості по новому кредиту збільшується в порівнянні з пролонгацією кредиту на новий термін, коли сума заборгованості по новому кредиту не змінюється (змінюється тільки кінцева дата погашення кредиту). 

На даний момент сервіс онлайн кредитування Loany пропонує послугу реструктуризації простроченої заборгованості на наступних умовах:

Ми вважаємо, що послуга реструктуризації кредиту вигідніша клієнтові з точки зору простоти оформлення, відсутності збільшення боргового навантаження для клієнта у вигляді підвищеної процентної ставки за кредитом, відсутності негативних наслідків для кредитної історії клієнта. У разі оформлення реструктуризації прострочена заборгованість по попередньой позиці анулюється та переноситься в тіло нової позики.

Таким чином, своєчасне використання послуги пролонгації або реструктуризації позбавляє клієнтів сервісу онлайн кредитування Loany від неприємних моментів, супроводжуючих передачу боргу колекторам або відкриття виконавчого впровадження виконавчою службою, яка супровожується арестом рахунків, надсилання вимоги на підриємство для стягнення заборгованості за рахунок зарплати та навіть арешту майна.


Послуги кредитування
Рейтинг сайту
3.19/5 (оцінок: 16)