Особливості позик з щомісячними платежами

15.10.18

Кожна людина, яка оформляла кредит, знає, що в договорі прописуються безліч речей, зокрема, особливості, терміни погашення, ставки процента, умови дострокового погашення. При цьому, багато хто не підозрює про те, що від того, яким чином кредит гаситься, може змінюватися кінцева вартість виплат. Особливо якщо вибирається довгостроковий кредит (споживчий, на автомобіль або інший) не на один рік.

Позика з щомісячними платежами найчастіше має на увазі погашення рівними частками. Така практика є найбільш поширеною на сьогодні.

Аннуитет: теорія і практика

Аннуитетний спосіб погашення має на увазі виплату тіла кредиту разом з відсотками упродовж усього терміну 1 раз на місяць. При оформленні договору розраховується сума і розмір відсотків.

Розрахунок повинен відображати не лише суму виплати по заборгованості. У ньому клієнт повинен точно відстежувати наступні показники:

  • дату, коли необхідно зробити виплату;
  • частина кредиту, яка платиться;
  • розмір відсотків.

Чим довшим буде договір, тим більше процентні ставки.

Особливість такої системи погашення полягає в тому, що в першій половині виплат велику частину платежу складатимуть саме відсотки, а не тіло кредиту. Це дає певні незручності, особливо, якщо клієнт планує погасити заборгованість достроково.

Кредит з щомісячними платежами аннуитетами має певний спосіб розрахунку. Формула виглядає таким чином:

Х=S*(P+(P/(1+P)N-1))

  • Х - розмір аннуитета, який повинен виплачуватися в місяць;
  • Р - процентна ставка місячна (для її визначення річну ставку, представлену в договорі, необхідно розділити на 12);
  • N - кількість місяців, на які береться кредит.

При цьому, кожну виплату необхідно розраховувати послідовно, враховуючи розміри попередніх виплат, переплат.

Зокрема, онлайн сервіс Loany дає можливість не лише отримати кредит з вигідними відсотками, але і з прозорими умовами. При оформленні заявки, ви зможете скористатися калькулятором, який покаже не лише розмір платежу в місяць, але і ставку, величину відсотків в грн, які необхідно буде заплатити і багато що інше.

Система працює без додаткових комісій і страхових внесків, що дозволяє узяти мікрокредит з максимально вигідними умовами. Більше того, для оформлення, не треба цілий день знаходитися у банку. Досить оформити заявку онлайн і, після схвалення системи і підтвердження заявки, гроші будуть зараховані на банківську карту клієнта. Через 30 хвилин ви вже зможете зняти готівку в найближчому банкоматі або здійснювати необхідні покупки.

Окрім цього, варто звернути увагу, що Loany відрізняється лояльністю до клієнтів. Тут кредити онлайн можуть узяти не лише ті люди, які мають офіційне працевлаштування, але і студенти, пенсіонери, домогосподарки, фрилансеры і люди, що не мають офіційного працевлаштування. При своєчасній виплаті, в майбутньому система пропонуватиме вигідніші процентні ставки і пропозиції.


Послуги кредитування
bring friend