Переваги кредитної картки

08.10.18

Важко знайти банк, який не надавав би своїм клієнтам кредитні карти. Це корисний фінансовий інструмент, який може завжди підстрахувати і виручити в скрутну хвилину. Звичайно, багато людей, відносяться до кредиток насторожено, хоча умови їх обслуговування і використання кредитних коштів більш ніж прості. Крім того, багато хто не усвідомлює, чим відрізняється кредит наличными від кредитної карти.

В той же час, саме кредитна карта стане палочкой-выручалочкой, якщо до зарплати ще декілька днів, а сьогодні потрібні кошти для покупок або інших цілей. У такому разі немає необхідності обдзвонювати друзів і рідних у пошуках того, хто зміг би зайняти потрібну суму. Досить скористатися кредитною картою.

Головні переваги

Кредитки видаються багатьма банками. Головними перевагами таких карт є:

  • Мінімум витрат за часом. Більшість кредитних карт, які мають невеликий ліміт, можна отримати швидко: досить звернутися у відділення банку і заповнити необхідні документи, надати паспорт, ідентифікаційний код. Більше того, практично відразу ж клієнт зможе скористатися усіма вигодами карти.
  • Наявність пільгового періоду. Багато банків мають таку практику. Щоб вибрати найвигідніший тариф, рекомендується порівняти основні умови по позиці від різних організацій. Ця функція дає можливість використати кредитні кошти впродовж певного періоду без відсотків. Таким чином, розплатившись картою і поповнивши її впродовж заданого банком періоду, ніяких комісій і відсотків клієнти не платять.
  • Доступ до коштів у будь-який час. Це одна з головних переваг кредитної карти в порівнянні із споживчим кредитом. Як тільки власникові карти знадобилися кошти, він може їх отримати у будь-якому банкоматі. За кредитом же необхідно йти у банк, готувати пакет документів і чекати позитивної відповіді на заявку.
  • Можливість використати кредитні карти для повсякденних покупок. Їх можна використати скрізь, де є термінали, що дозволить не носити з собою велику кількість готівки. Більше того, розплачуватися можна не лише на території країни. Багато кредитних карт можна використати і за кордоном. До того ж, велика кількість торгових центрів і супермаркетів працює без зайвих комісій.
  • Функція кэшбека. Така опція дозволяє отримати назад певний відсоток від використаних коштів. Вони можуть нараховуватися як в усіх магазинах і організаціях, так і тільки в тих установах, які є партнерами програми. Ці умови рекомендується уточнювати перед видачею карти.
  • Невеликі тарифи на обслуговування в рік, аж до безкоштовного.

Якщо затримують заробітну плату або виникла необхідність в грошових коштах, кредитка - просте і зручне рішення. Наявність пільгового періоду, кэшбека і інших переваг дозволить не лише використати її максимально вигідно, але і трохи заощадити на витратах.

Якщо ж ви не хочете використати карту, варто узяти на замітку сервіс Loany. Він є ще простішим і зручнішим. Це онлайн-сервіс, який надає мікрокредити на найкращих умовах. Отримати позику можуть не лише ті люди, які мають офіційне працевлаштування, але і домогосподарки, жінки, що знаходяться в декреті, пенсіонери і студенти.

Для отримання позики досить однієї години. Клієнтові необхідно зареєструватися і оформити заявку. Для цього навіть не треба виходити з будинку. До того ж сервіс працює 24 години в добу і 7 днів в тиждень, тобто щоб не сталося, ви завжди можете бути упевненими в тому, що, при необхідності, гроші завжди можна швидко отримати без збору документів і відвідування банків.


Послуги кредитування
bring friend