Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Чи можна виїхати за кордон якщо є кредит?

Наявність кредиту саме по собі не є причиною для відмови у виїзді за кордон. Заборона виїзду за кордон за борги виникає тільки у випадках несвоєчасних виплат (прострочений кредит) по заборгованості.

Відмова на виїзд з країни може виникнути у разі, якщо є відповідне рішення суду про стягнення заборгованості, яке прийняте на підставі позову кредитора.

Як правило рішення про заборону виїзду за кордон недбалому боржникові потрапляє у базу прикордонної служби впродовж 10 днів з моменту винесення судом цього рішення.

І доки не буде підписаний договір про реструктуризацію кредиту або боржник не розплатиться повністю по кредиту, заборона нікуди не зникне.

Необхідно враховувати, що саме погашення простроченої заборгованості не означає автоматичного зняття заборони. На відміну судової постанови вимагається певний час, але навіть після ухвалення рішення, прикордонна служба буде оповіщена не вмить - в середньому на цей процес йде близько 15 днів.

Таким чином, краще не доводити справу до прострочення по кредиту і заборони на виїзд за кордон. Для недопущення прострочення по кредиту сервіс онлайн кредитування Loany заздалегідь інформує позичальників про настання дати оплати по онлайн кредиту за допомогою смс і имейл повідомлень.

Додатково ми пропонуємо послугу пролонгації кредиту, якою клієнт може скористатися, оформивши і сплативши заявку на пролонгацію до 23:00 дати настання терміну оплати по кредиту.

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)