Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Що буде якщо не платити кредит?

У перші 5 днів прострочення оплати у клієнта діє пільговий період, упродовж якого ми не нараховуємо штрафи за прострочення. На 6-й день прострочення позичальникові буде нарахований штраф у розмірі 20% від суми простроченої заборгованості. 

В цей час ми намагаємося самостійно працювати з позичальником, посилаючи смс і имейл повідомлення про необхідність погашення боргу, або роблячи дзвінки позичальникові.

Якщо спроби надоумити позичальника погасити борг не привели до результату, заборгованість передається колекторам, а Бюро кредитних історій отримує інформацію про прострочення по кредиту. У подальшому зіпсована кредитна історія не дозволить позичальникові скористатися кредитами у інших фінансових установ.

Передача заборгованості колекторам - це один з найнеприємніших методів стягнення заборгованості для позичальника. Колекторські фірми наполегливіші. Починаючи діяти у рамках правил етикету, працівники колекторської фірми розпочинають з регулярних нагадувань про борг у вигляді листів, смс, дзвінків. Якщо позичальник ігнорує ці дії, починаються нав'язливі дзвінки у будь-який час доби і бесіди про неприємні наслідки невиплати кредиту. Співробітники колекторської фірми можуть явитися на роботу до боржника або за адресою прописки, щоб оприлюднити відомості про непогашену заборгованість. В деяких випадках це ефективніше, ніж позов до суду.

Крім того, колектори можуть дзвонити знайомим і найближчим родичам позичальника, іншим контактним особам позичальника, вказаним в анкеті при оформленні кредиту. Останнім часом популярності набирає спосіб впливу на позичальника через соціальні мережі. Розвиток технологій дозволяє по фото знайти позичальника в соціальних мережах.

Передача справи до суду - самий останній спосіб змусити недбалого позичальника погасити борг. У такому разі позичальник матиме справу вже з виконавчою службою, а не з делікатними співробітниками фінансової установи. Виконавча служба володіє повноваженнями на заборону виїзду неплатника за кордон, на регулярні візити до нього додому і на роботу. Судовий виконавець може заарештувати інші банківські рахунки позичальника, описати майно позичальника.

Таким чином, ухилятися від контакту з кредитором - це свідомо програшна позиція. Втеча від нагадувань, зміна телефону, переїзд в інше місто або область не врятують від боргу. Безвідповідальність тягне великі фінансові витрати, неприємні розмови із співробітниками кредитора і інші наслідки. Борг нікуди і ніким не списується, виникає штраф, загострюються відносини з кредитором.

Таким чином, краще не доводити справу до прострочення по кредиту, а вже якщо ви припустили прострочення, то не варто ухилятися від виконання зобов'язань по кредиту. Для недопущення прострочення по кредиту сервіс онлайн кредитування Loany заздалегідь інформує позичальників про настання дати оплати по онлайн кредиту з допомогою смс і имейл повідомлень.

Додатково ми пропонуємо послугу пролонгації кредиту, якою клієнт може скористатися, оформивши і сплативши заявку на пролонгацію до 23:00 дати настання терміну оплати по кредиту.

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)