Я оплатив онлайн кредит, але сума оплати в «Особистому кабінеті» не відображається.

Від обраного позичальником способа оплати (платіжною карткою, через банківський рахунок, готівкою через відділення банку, готівкою в платіжному терміналі, за рахунок бонусів) залежить швидкість зарахування суми оплати в погашення позики. І, відповідно, швидкість відображення суми оплати в «Особистому кабінеті».

Оплата за рахунок накопичених бонусів, за допомогою платіжної картки, готівкою в платіжному терміналі миттєво відображається в Особистому кабінеті в історії оплат по поточній позиці.

Оплата через Приват24 для фізосіб відображається в Кабінеті протягом 1-2 годин.

Оплата, здійснена протягом операційного банківського часу через банківський рахунок або готівкою через касу банку зазвичай відображається в Особистому кабінеті в той самий день протягом кількох годин з моменту оплати.

Якщо оплата через банківський рахунок або готівкою через касу банку здійснена після закінчення операційного банківського часу, зазвичай банк перераховує платіж на рахунок Компанії тільки на наступний банківський день. Це необхідно враховувати, особливо, якщо наступний після оплати день приходиться на вихідний або святковий день.

Тривалість операційного банківського часу відрізняється в залежності від конкретного банку.

Несвоєчасне зарахування оплати в рахунок погашення позики може також відбутись з наступних причин:

  • позичальник невірно вказав банківські реквізити отримувача оплати (ТОВ “Київська торгово-інвестиційна компанія”)
  • позичальник не вказав або неправильно вказав в призначенні платежу номер договору позики або свій Ідентифікаційний номер та ПІБ, що унеможливіло ідентифікацію системою отриманого платежу

Тому ми радимо для гарантованого та своєчасного зарахування оплати в погашення позики користуватися трьома способами оплати:

  • оплата за рахунок накопичених бонусів (звичайно, якщо вони є на бонусному рахунку)

  • оплата за допомогою платіжної картки

  • оплата готівкою в платіжному терміналі

  • оплата через Приват24 для фізосіб

 


Послуги кредитування
bring friend