Який порядок погашення заборгованості?

Порядок погашення заборгованості

У першу чергу сплачуються прострочені проценти за користування позикою

У другу чергу - прострочена до повернення сума позики

У третю чергу сплачуються проценти, нараховані за користування позикою 

У четверту чергу - сума позики, що підлягає поверненню

У п’яту чергу сплачується неустойка (штрафи та пеня) за порушення зобов’язань позичальником та інші платежі

Погашення простроченої заборгованості за договором про споживчий кредит здійснюється в порядку та у строки, що визначені умовами договору, укладеного зі споживачем фінансових послуг.

Способи погашення простроченої заборгованості:

1. Онлайн

Через Особистий кабінет: можна здійснити оплату без комісії картою платіжних систем Visa/Mastercard через Особистий кабінет на сайті loany.com.ua;

Через сервіси онлайн-платежів: сплатити кредит можна шляхом безготівкового переказу через онлайн-сервіси iPay.ua, Portmone.com, EasyPay, City24;

В інтернет-банкінгу: сплатити кредит можна за банківськими реквізитами вказаними в реквізитах кредитного договору чи на офіційному сайті компанії за допомогою інтернет-банкінгу будь-якого українського банку.

2. Офлайн

У відділеннях банків: сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами компанії вказаними в реквізитах кредитного договору чи на офіційному сайті, а в АТ «КБ «ПриватБанк» – за кодом ЄДРПОУ та назвою компанії.

У відділеннях оператора поштового зв’язку «Укрпошта»: сплатити кредит без комісії можна у будь-якому відділенні АТ «Укрпошта».

Через термінали самообслуговування: сплата доступна через платіжні термінали мереж City24, ПриватБанк.


Послуги кредитування
bring friend