Потрібні гроші на подарунок

23.09.18

Багатьом знайома ситуація, коли запрошення на день народження застає зненацька, через те, що терміново потрібні гроші для подарунка, а їх банально немає. Найкращим виходом стане оформлення кредиту онлайн, адже таким чином, можна отримати кошти відразу на особисту банківську карту впродовж декількох хвилин.

Що необхідно зробити для оформленн позики

Отримати гроші в кредит на купівлю подарунка може будь-яка повнолітня людина, що має :

  • паспорт України;
  • ідентифікаційний код;
  • пластикову карту вітчизняного банку;
  • мобільний телефон.

Зареєструвавшись на сайті фінансової компанії, що надає онлайн кредити, і заповнивши анкету, можна розраховувати на швидке отримання коштів і приступити до вибору презенту.

Різновиди кредитування

Вибравши онлайн сервіс Loany, можна оформити кредит на купівлю подарунка будь-якої вартості. Так, сервіс пропонує Миттєву позику і Розумну позику. Розмір Миттєвої позики складає від 1 до 6 тисяч гривен (сума першого кредиту до 3 тисяч гривен), він надається на строк до 30 днів.

Розмір відсотка за користування знаходиться в межах від 219% річних (0,6% в день) до 328% річних (0,9% в день), а на остаточне значення впливає платоспроможність і кредитна історія людини. Оплата відсотків і повернення позики робиться у кінці дії договору.

Якщо потрібні гроші на подарунок високої вартості, можна скористатися Розумною позикою, розмір якої складає від 6 до 25 тисяч гривен (сума першого кредиту до 8 тисяч гривен), а термін користування, що надається, - до 12 місяців. Вартість за користування - від 112% річних (0,3% в день) до 185% річних (0,5% в день), а система погашення передбачає необхідність внесення фіксованої суми щомісячно рівними частками.

Повернення кредиту

Сервіс Loany надає можливість дострокового часткового або повного погашення Миттєвої позики або Розумної позики. При цьому відсоток за користування нараховується на фактичний період користування грошима.

При частковому погашенні, робиться перерахунок суми заборгованості, на яку нараховуватимуться відсотки надалі, а при повному достроковому погашенні кредиту, відсотки за користування кредитом не нараховуються з моменту повного погашення кредиту.

Повернути кошти можна декількома способами. Найшвидший і безкоштовний спосіб - скористатися онлайн оплатою платіжною карткою в особистому кабінеті на сервісі Loany. Зайшовши на сайт, в кабінеті на сторінці позики, потрібно натиснути кнопку "сплатити", вказати суму оплати, вибрати спосіб оплати "онлайн оплата". При цьому способі кошти миттєво поступають на рахунок погашення позики. Для погашення кредиту також можна скористатися:

  • особистим кабінетом сервісу Приват 24 для фізичних осіб;
  • терміналами City24 або Приватбанку;
  • прибутковою касою будь-якого вітчизняного банку.

При погашенні кредиту через онлайн-банкінг і термінали банками нараховуються комісії за проведення платежу, а при оплаті в касі банку, платіж може поступити із затримкою, і навіть наступного дня, про що необхідно знати і пам'ятати для уникнення прострочення оплати.

Окрім вигідних умов кредитування, сервіс Loany з розумінням відноситься до кожного клієнта, і якщо зробити щомісячний платіж в строк не вдається, можна скористатися послугою "відстрочення оплати". Пролонгація доступна у тому випадку, якщо немає простроченої заборгованості, а заявка на продовження подана і сплачена не пізніше 23 години дня, на який призначений щомісячний платіж.


Послуги кредитування
bring friend