Програма лояльності

Сервіс онлайн кредитування Loany цінує, передусім, своїх постійних клієнтів, що зарекомендували себе в якості надійних і довгострокових партнерів. Ми зацікавлені в надійних клієнтах, яким окрім участі у Бонусній програмі пропонуємо вигідні умови кредитування. Тих, хто платить вчасно, Loany автоматично підключає до Програми лояльності, яка дозволяє отримати "Розумну позику" навіть при невисокому кредитному рейтингу.

 

Як працює Програма лояльності?

У програмі лояльності беруть участь клієнти, які раніше брали тільки "Миттєві позики", оскільки отримали нульовий кредитний ліміт по "Розумній позиці" унаслідок недостатньої платоспроможності і/або зіпсованої кредитної історії. Програма лояльності дозволяє перейти на вигідніший рівень кредитування - отримувати від 6000 до 25000 грн. зі збільшеним терміном 1-3 місяців під знижені відсотки 300% річних (0,8% на добу) залежно від кредитного рейтингу.

 

Як стати учасником Програми лояльності?

 

Крок 1

Зареєструйтеся в системі, заповніть анкету і подайте заявку на мікрокредит. Система встановить кредитні ліміти, орієнтуючись на інформацію з Бюро кредитних історій і відкриту інформацію з інтернету. Розміри лімітів можна подивитися в Кабінеті. Ви також отримаєте повідомлення про встановлені вам суми кредитніх лімітів по e - mail і через SMS.

 

Крок 2

Якщо система схвалила "Миттєву позику", але при цьому встановила нульовий кредитний ліміт по "Розумній позиці", візьміть швидкий мікрокредит "Миттєва позика".

 

Крок 3

Своєчасно гасите усі "Миттєві позики", щоб збільшити кредитний ліміт до максимального рівня 10000 грн. Після кожного успішного погашення онлайн кредиту система автоматично піднімає ліміт на суму, яка розраховується за наступною формулою 1000 грн. х Коефіцієнт збільшення кредитного ліміту. Детальну інформацію про підвищення розміру кредитного ліміту можна дізнатися в розділі Кредитний ліміт на головній сторінці сайту.

 

Крок 4

Коли максимальний ліміт по "Миттєвій позиці" досягне 10000 грн, система автоматично присвоїть вам кредитний ліміт по кредиту "Розумна позика" у розмірі 6000 грн. З цієї миті ви зможете отримати онлайн кредит на карту від 6000 грн за вигіднішими умовами - на строк до 3 місяців зі зниженою процентною ставкою 300% річних або 0,8% на добу.

 

Крок 5

Своєчасно повертайте "Розумні позики", щоб підвищити свій кредитний ліміт і поліпшити кредитну історію. Після кожного успішного погашення система збільшує кредитний ліміт на 1000 грн. х Коефіцієнт збільшення кредитного ліміту

 

Переваги Програми лояльності Loany?

 

Ви отримаєте можливість брати "Розумні позики", що дозволить зменшити процентну ставку. Відсотки за цим типом онлайн кредиту складають 300% річних (0,8% на добу) замість 400% річних (1,1% на добу) по "Миттєвій позиці" залежно від вашого кредитного рейтингу і рівня платоспроможності.

 

Ви отримаєте гроші на набагато триваліший термін від 1 до 3 місяців, що дозволить планувати бюджет на тривалий час. Сума буде розділена на декілька рівних щомісячних оплат, завдяки чому ви не випробуєте сильного фінансового навантаження після чергового погашення.

Ви зможете узяти більше грошей, яких вистачить на оплату великих покупок, - побутової техніки, меблів, електроніки. При необхідності ви зможете витратити 6000 - 25000 грн. на термінову оплату лікування, туру, що горить, або навчальних курсів.

Ви зможете рефінансувати короткострокові кредити, які отримували в інших сервісах онлайн кредитування під набагато більш високі відсотки. Сплативши кредити за допомогою "Розумної позики", ви збільшите термін погашення, понизите процентну ставку і розділите загальну суму на декілька зручних щомісячних платежів. 

 


Послуги кредитування
bring friend