Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Програма лояльності

Деякі сервіси онлайн кредитування зацікавлені в нових клієнтах, пропонуючи їм найбільш вигідні умови по позиках у вигляді великих знижок по відсотках аж до отримання першої позики під 0%.

 

Сервіс онлайн кредитування Loany цінує, передусім, своїх постійних клієнтів, що зарекомендували себе в якості надійних і довгострокових партнерів. Тому ми пропонуємо найвигідніші умови кредитування в першу чергу нашим постійним клієнтам.

 

У зв'язку з цим на додаток до Бонусної програми ми вирішили запропонувати нашим постійним клієнтам Програму лояльності.

 

 

У чому суть Програми лояльності?

 

Програма лояльності діє по відношенню до клієнтів, які отримали в системі Loany кредитний ліміт за типом позики Міттєва позика і не змогли отримати кредитний ліміт (кредитний ліміт дорівнює нулю) для типу позики Розумна позика унаслідок недостатнього рівня своєї платоспроможності і якості кредитної історії.

Ці клієнти зможуть претендувати на мінімальний кредитний ліміт 6000 грн. за типом позики Розумна позика, виконавши умови Програми лояльності.

 

 

Що треба зробити, щоб виконати умови Програми лояльності?

 

Крок 1

Зареєструватися в системі, заповнити Анкету і подати заявку на будь-який тип позики (Міттєва позика або Розумна позика). Незалежно від того, заявку за яким типом позики подає клієнт, система розрахує і встановить кредитний ліміт по усіх типах позики, про що клієнт буде проінформований в СМС і имейл повідомленні, а також це будет опубліковано в Особистому кабінеті.

 

 

 

 

Крок 2

Отримати хоча б кредитний ліміт за типом позики Міттєва позика.

 

 

 

 

 

 

 

Крок 3

Оформлюючи позики за типом позики Миттєва позика і своєчасно погашаючи їх, отримати максимальний кредитний ліміт 6000 грн. за типом позики Міттєва позика. Порядок автоматичного збільшення системою кредитного ліміту по позиці можна дізнатися у розділу Кредитний ліміт на головній сторінці сайту.

 

 

 

 

 

Крок 4

Одночасно зі збільшенням системою до максимальної суми 6000 грн. кредитного ліміту за типом позики Міттєва позика система автоматично встановить мінімальний кредитний ліміт 6000 грн. для типу позики Розумна позика.

 

 

 

 

 

Крок 5

Перейти на більш високий рівень нашої взаємовигідної співпраці, відчувши усі переваги кредитування за типом позики Розумна позика.

 

 

 

 

 

 

Які переваги Програми лояльності для постійних клієнтів?