Промокоди на онлайн-кредити від Лоані

Крім того, що компанія Loany надає послугу видачі позик на вигідних умовах, не вимагаючи застави або довідки про доходи та працевлаштування, вона ще й надає своїм клієнтам промокоди для онлайн-кредитів.

Йдеться про спеціальні поєднання букв та цифр, що дозволяють потенційному позичальникові отримати приємний бонус у вигляді знижки. Такі промокоди для кредиту користуються особливим попитом серед нових клієнтів, адже вони дають змогу не тільки отримати основну вигоду, а й заощадити шляхом зниження процентної ставки. Варто зазначити, що використання позичальником промокоду жодним чином не впливає на швидкість нарахування кредиту або на відмову/затвердження заявки після подачі. Сам по собі промокод на мікропозику також не дозволяє змінити терміни користування кредитом або суму, яку клієнт може отримати від сервісу мікрокредитування.

Але даний бонус вельми корисний для тих, хто хоче знизити процентні кредитні нарахування на 15-50%. Головне встигнути використати знайдений купон до того, як закінчиться термін дії знижки, адже, як правило, промокоди випускаються на певний проміжок часу, після закінчення якого стають недійсними.

Важливий момент: людина, що бере кредит в мікрофінансової організації, повинна мати громадянство України, тільки тоді вона може скористатися бонусом, який надає компанія за допомогою промокоду.

 

Як використовувати промокод на кредит Loany?

Для того, щоб на власному досвіді переконатися в тому, що дисконтні промокоди на позики/кредити в Україні діють і є вигідними рішеннями, позичальнику слід скопіювати один з них і ввести його у відповідне поле при подачі заявки. Провести зазначену процедуру можна навіть на головній сторінці сайту під кнопкою «Взяти позику» є невелике поле «Ввести промокод». Вказавши його, клієнту необхідно натиснути галочку і продовжити процес реєстрації та оформлення заявки на позику, слідуючи інструкціям на сайті.

Якщо промокод на кредит онлайн вводиться вже зареєстрованим в системі користувачем, йому слід зайти в особистий кабінет Loany, при заповненні анкети ввести необхідну комбінацію символів і подати заявку на розгляд.

Як отримати знижки на кредити від Loany?

Відшукати такі «кредитні бонуси» від Лоані можна в святковій e-mail розсилці, яка відправляється зареєстрованим клієнтам, в рекламних смс-повідомленнях, в постах на сторінках компанії в соціальних мережах, а також на спеціалізованих сайтах-агрегаторах, які збирають пропозиції і коди від різних компаній. Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці з клієнтом, тому не ховаємо наші бонусні коди і пропонуємо всім позичальникам скористатися нашою пропозицією і заощадити, так що знайти промокод на знижку на кредит буде нескладно.

Асортимент акцій від Лоані постійно поповнюється новинками, тому потрібно моніторити ситуацію і відслідковувати вигідні пропозиції, адже нерідко зекономлена сума досить відчутна.

Деякі наші пропозиції, що дозволяють заощадити, не потребують введення коду, адже існують довгострокові акції по кредитах, а також спеціальні умови кредитування для сумлінних позичальників. Сайт loany.com.ua дозволяє не тільки ввести отриманий вами купон у відповідне поле, а й паралельно скористатися унікальною пропозицією, що подвоює вигоду співпраці з організацією. Наприклад, доповнити промокод на позику / кредит можна спеціальною пропозицією, що дозволяє отримати додаткові кошти на рахунок в Особистому кабінеті за залученого вами друга, який також взяв кредит в компанії. 

Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}

Послуги кредитування
bring friend