Що таке експрес-кредит

08.11.18

Поняття експрес кредит з'явилося порівняно недавно - ще років 10 назад про таку послугу практично нічого не було відомо. Якщо терміново потрібні були гроші: на побутову техніку, що несподівано зламалася, несподіваний відпочинок, путівку, що горить, були просто потрібні фінанси "до зарплати", то засоби займалися у знайомих. Відбувалося так багато в чому із-за тривалої процедури отримання споживчого кредиту.

Але тепер прийшов час онлайн експрес-кредитів, коли можна за хвилини отримати позику.

Що таке експрес-кредитування?

Експрес-кредитування - це вид кредиту, який видається в найкоротші терміни. Час видачі може складати 15-60 хвилин. Експрес-кредит наличными видається фінансовими організаціями зазвичай для придбання товарів, але також це можуть бути просто грошові кошти на особисті потреби.

Висока швидкість видачі обумовлена тим, що банк по базах даних в автоматичному режимі перевіряє позичальника: доходи, чистоту кредитної історії, складається експрес-портрет. Такої інформації вистачає, щоб оцінити платоспроможність позичальника для видачі коштів в короткостроковому періоді.

Але із-за спрощених умов отримання позики, швидкої видачі і лояльного відношення до кредитополучателя, фінансова організація несе значні ризики. Усе це тягне підвищення процентної ставки, щоб мінімізувати втрати від неповернення кредиту. Для того, щоб скоротити свої витрати при погашенні експрес-кредиту, можна звернутися в компанію Loany.

Експрес-кредит від Loany

Loany - це сервіс online- кредитування, де пропонуються позикові кошти на оптимальних умовах. Тут ви зможете отримати не лише гроші, але і хорошу інформаційну підтримку.

Особливості кредитування Loany

  • Простота отримання - не вимагається надавати довідки про доходи, поручителя. Необхідно лише в онлайн режимі заповнити анкету, зробити фото, прислати скан-копии сторінок паспорта.
  • Позику зможуть отримати навіть особи, які не мають офіційного доходу: студенти, фрилансеры, пенсіонери.
  • Вибираєте із запропонованих варіантів тип позики, суму, термін кредитування.
  • Рішення приймається близько 15-20 хвилин.
  • Залежно від типу кредиту ви можете отримати до 6 тис. грн. строком від 1 дня до 1 місяця або до 25 тыс.грн .строком від 1 місяця до 1 року.
  • Отримуєте замовлену суму на свою банківську карту.
  • Після своєчасного погашення кредиту ваш ліміт збільшується, а процентна ставка знижується.
  • Отримати кошти ви можете цілодобово

Навіть нові клієнти можуть отримати кредит на вигідних для себе умовах. Процентна ставка визначається індивідуально у кожному конкретному випадку. Це означає, що навіть якщо кредитна історія неідеальна, ви зможете отримати гроші, але по індивідуальній процентній ставці. Поступово, за порівняно невеликий період, ви зможете значно поліпшити свою історію позик.

Сервіс Loany пропонує вигідні умови повернення кредиту. Ви можете сплатити кредит достроково, що дозволить скоротити суму за користування кредитом. Якщо немає можливості погасити одноразовим платежем, то доступне погашення частинами. Якщо ж виникають питання, ви можете отримати консультацію, зв'язавшись з оператором гарячої лінії.

 


Послуги кредитування
bring friend