Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС

Що таке пролонгація кредиту?

Пролонгація кредиту - це зміна терміну виплати кредиту або шляхом перенесення дати погашення кредиту на пізнішу дату або шляхом видачі на новий термін нового кредиту, що заміщає старий кредит.

Пролонгація кредиту застосовується фінансовою установою у разі тимчасових фінансових труднощів, що виникли у позичальника з погашенням позики.

Переваги пролонгації для позичальника: 

Як правило, пролонгація кредиту супроводжується додатковими витратами для клієнта у вигляді єдиноразового платежу за пролонгацію кредиту. Крім того, позичальникові також необхідно буде сплатити відсотки по старому кредиту, оскільки при пролонгації кредиту на новий термін переноситься дата погашення тіла кредиту, а не накопичених відсотків.

При пролонгації, як правило, не змінюється процентна ставка за кредитом у бік її збільшення. Це відрізняє пролонгацію від реструктуризації кредиту, коли впродовж нового терміну кредиту застосовується підвищена процентна ставка за кредитом.

Сервіс онлайн кредитування Loany рекомендує клієнтам, у яких виникли тимчасові фінансові труднощі, своєчасно скористатися послугою пролонгації до того, як виникне прострочена заборгованість по кредиту.

Для того, щоб скористатися функцією пролонгації, позичальник не повинен мати простроченої заборгованості по чергових платежах по позиці і позичальник зобов'язаний подати заявку на пролонгацію та сплатити комісію за пролонгацію не пізніше 23:00 дня погашення позики або оплати чергового щомісячного платежу по позиці "Розумна позика".

Відстрочити оплату по позиці позичальник може на наступний максимальний термін: 

Детальніше про умови пролонгації на сайті в розділі Меню \ Відстрочення оплати.

Рейтинг сайта
0/5 (оценок: 0)