Відмова в отриманні кредиту: в чому причина

08.11.18

Причини відмови в кредиті можуть бути різними, але основних не так багато.

1.Низький дохід

Це найбільш поширена причина. Банки не хочуть зв'язуватися з позичальниками, у яких немає підтвердженої заробітної плати, що дозволяє і кредит виплачувати, і забезпечувати гідні умови проживання.

2.Неправдива інформація

Надання недостовірної інформації, приховування даних, наприклад, про діючі позики в інших кредитних установах, мету позики, надання підробної довідки про доходи. Така інформація з'ясовується легко. В Україні діють бюро кредитних історій, які володіють інформацією про клієнтів у досить повному об'ємі: паспортні дані, прописка/реєстрація, кредитна історія (кількість кредитів, терміни погашення, своєчасність, суми, платежі).

3.Погана кредитна історія

Якщо ви не погашали позики своєчасно, то у банку вам відмовлять в кредиті, тому що видача грошей в цьому випадку є свідомо збитковою. Кожен банк прагнути працювати тільки з обов'язковими клієнтами, що погашають позики у встановлені терміни. І фінансові організації абсолютно не цікавлять причини можливих прострочень.

4.Низька вартість заставного майна

Якщо заставне майно належить до категорії низьколіквідного, то банки не візьмуть його на забезпечення. У разі несплати платежів по кредиту, таке майно складно буде реалізувати в рахунок погашення кредитних платежів. Оцінку ліквідності нерухомості банки проводять самостійно, можуть звертатися до незалежних експертів.

5.Вік позичальника

При видачі грошових коштів віку приділяється особлива увага, особливо у разі довгострокового кредитування. У більшості банків існує умови, що до моменту закінчення терміну кредитування вік позичальників чоловічої статі не повинен перевищувати 60 років, жіночого - 55 років. В деяких випадках можна обійти цю умову, якщо надається поручитель, який молодше. Але не усі банки на це погоджуються.

6.Законність проведення операції

Якщо банк запідозрить, що підготовлена угода носить незаконний характер, то може відмовити у фінансуванні. Законність операції може бути перевірена за попередніми операціями з нерухомістю: міни, дарування, продажі.

Також існують і інші можливі причини відмови в позиці:

  • сімейний стан;
  • освіта;
  • внутрішня політика банку;
  • активний робочий стаж;
  • велика кількість спроб отримання позики та ін.

Якщо ви хочете дізнатися, чому отримали відмову, запросите свою кредитну історію у бюро кредитних історій. З великою долею вірогідності ви отримаєте відповідь на своє питання.

Якщо вам відмовили в кредиті, не поспішайте зневірятися. Іноді банківські системи відкидають навіть цілком благонадійних позичальників з хорошою зарплатою. Скористайтеся сервісом онлайн кредитування Loany, велика вірогідність, що ви зможете отримати необхідну суму на свої потреби.

Отримати споживчу позику в Loany просто швидко, а умови найбільш лояльні. При цьому, навіть якщо у вас кредитна історія заплямована, це не означає, що ви обов'язково отримаєте відмову. Вам будуть запропоновані оптимальні умови і відповідна процентна ставка. Споживчий кредит в Loany можуть отримати навіть ті, хто не працевлаштований офіційно: фрилансеры, пенсіонери, студенти і так далі


Послуги кредитування
bring friend