Як оформити кредит на лікування

23.09.18

Непередбачені ситуації трапляються в житті кожної людини. Буває, що терміново потрібно значна сума на лікування або операцію, а часу на відвідування банку або пошуку заможних знайомих не залишається. Найбільш надійний і гарантований спосіб, скористатися онлайн сервісами, що надають кредит на лікування без запоруки і поручителів впродовж декількох хвилин.

Як взяти гроші на лікування

Скористатися послугами фінансових компаній, що надають кредит на лікування, операцію, стоматологію, може кожен повнолітній громадянин України. Для цього необхідно мати доступ в інтернет, мобільний телефон і пластикову банківську картку.

Варто відмітити, що практично всі онлайн сервіси доступні 24 години в добу у будь-який день тижня і святкові дні. Це досить зручно, адже процес оформлення займає декілька хвилин і отримати і скористатися необхідною сумою можна у будь-який час.

Для того, щоб отримати кредит на операцію, слід виконати дії:

  • зареєструватися на сайті;
  • заповнити анкету, вказавши особисті дані, номер телефону і банківську картку;
  • визначити і вказати необхідну суму і термін кредиту;
  • дочекатися Смс-повідомлення з кодом активації;
  • ввести код, підтвердивши свої наміри. 

До того, як відправити код підтвердження клієнтові, аналізується його кредитна історія і платоспроможність. Деякі сервіси можуть відмовити в наданні коштів пенсіонерам, студентам або безробітним. Онлайн-сервіс Loany цінує і з розумінням відноситися до кожного клієнта.

Умови по позиці

Сума кредиту на лікування може складати до 25 000 грн, а термін користування - до 12 місяців. Розмір процентної ставки залежить від платоспроможності і кредитної історії. Програма лояльності, що діє відносно усіх клієнтів сервісу, дозволяє користуватися більшою сумою під низький відсоток, при своєчасному погашенні кредиту.

Причому, якщо оформлений кредит погашається достроково, то відсотки за користування нараховуються за фактичний термін користування.

Для більшої зручності, для аналізу власних фінансових можливостей при оформленні кредиту на лікування зубів або операцію, можна скористатися віртуальним калькулятором, і ввівши необхідну суму, вам нададуть інформацію про суму щомісячного платежу і розмір процентної ставки.

Сервіс Loany пропонує своїм клієнтам досить вигідні умови, які дозволяють скористатися відстроченням оплати, у разі неможливості внести обов'язковий платіж. При цьому нарахування пені або штрафу не робиться.

Як здійснюється погашення

Повернути кредит також просто, як і його отримати. Найбільш швидкий і вигідний спосіб, це скористатися банківською картою і особистим кабінетом сервісу Loany. Відвідавши сторінку позики, необхідно натиснути кнопку "сплатити", вказати суму оплати і вибрати спосіб оплати "онлайн оплата". При цьому способі кошти миттєво поступають на рахунок погашення кредиту, а комісія за платіж не нараховується. Також можна скористатися:

  • особистим кабінетом сервісу Приват 24 для фізичних осіб;
  • терміналами City24 або Приватбанку;
  • прибутковою касою будь-якого вітчизняного банку.

При погашенні кредиту через онлайн-банкінг і термінали банками можуть нараховуватися комісії за послугу оплати, а при оплаті в касі банку, платіж може поступити на рахунок впродовж дня і навіть наступного дня, що необхідно враховувати для уникнення прострочення оплати.


Послуги кредитування
bring friend