Вхід Реєстрація
УКР РУС

Як отримати позику

Реєстрація

 

Для подання заявки на кредит потрібно зареєструватися в системі, вказавши Мобільний телефонАдресу електронної пошти, яка в подальшому буде використовуватися в якості логіну, та створивши Пароль.

Мобільний телефон необхідно підтвердити смс кодом.

 

Тепер необхідно заповнити Анкету, для чого ви можете обрати один з двох варіантів заповнення: або натисніть на кнопку БанкID для автоматичного заповнення анкети або заповнюйте анкету вручну.

 

БанкID

 

Ви можете пройти ідентифікацію в системі за допомогою БанкID, що дозволить вам: отримати бонус для погашення позики; автоматично заповнити персональні дані в Анкеті; уникнути необхідності додавати будь-які фото документів; отримати позики на більш вигідних умовах (більше сума та термін, меньше процентна ставка).

Пройти БанкID можливо тільки, якщо ваш Банк є у переліку вказаних Банків на сторінці БанкID.

 

Якщо вашого Банку не має в переліку банків для проходження БанкID, заповнюйте Анкету вручну. 

 

Персональні дані

 

Якщо була пройдена ідентифікація за допомогою БанкID, практично вся інформація на цій сторінці буде заповнена автоматично. 

Якщо БанкID не був пройдений, необхідно заповнити ідентифікаційний код, дату народження, паспортні дані.

 

 

Адреса реєстрації

 

Наступним кроком вкажіть адресу реєстрації, яка вказана у вас у паспорті.

Всі назви областей, населених пунктів та вулиць обираються з довідника адрес. Для цього введіть перші літери назви та оберіть з запропонованого переліку.  

Спочатку вкажіть область                                                     потім населений пункт 

 

і потім вулицю

 

Контактні особи

 

Для заповнення Анкети потрібно вказати телефон контактної особи. Ми не дзвонимо контактній особі але валідність телефону перевіряється мобільним оператором. Тому вказуйте дійсний номер контактної особи. В протилежному випадку вам буде відмовлено у позиці.

 

Фото документів

 

Для заповнення Анкети необхідно зробити персональне фото обличчя на камеру. Якщо ви заповнюєте Анкету з мобільного пристрою, використовуйте камеру мобільного пристрою. Якщо Анкета заповнюється з компьютера, використовуйте веб-камеру компьютера. 

Якщо при спробі зробити фото з'являється темний екран на мобільному пристрої або помилка використання камери на комп'ютері, це означає, що у вас не включена камера на вашому пристрої або не включена камера для використання у браузері, з якого ви заходите на наш сайт. 

 

 

Персональне фото обличчя повинно буди на світлому фоні, щоб все обличчя було у кадрі.

неправильне фото

                          

 

правильне фото

 

Верифікація картки

 

Останнім кроком перед подачею заявки на позику, вам необхідно веріфікувати вашу картку, на яку буде зараховуватися позика.

Веріфікація картки здійснюється платіжною системою LiqPay, яка має всі необхідні ліцензії, авторизована міжнародними системами VISA та MasterCard і гарантує повний захист даних вашої платіжної картки стандартом інформаційної безпеки платіжних карт PCI DSS.

Ми не зберігаємо ніяких даних вашої картки на нашому сайті, тому після ввеження вами номеру картки система автоматично переадресує вас на сторінку платіжної системи LiqPay, де і відбудеться веріфікація вашої картки.

 

                                   

Для верифікації картки платіжна система заблокує 1 грн. на вашій картці і одразу розблокує. Ми не списуємо ніяких коштів з вашої картки за реєстрацію.

 

Заявка на позику

Верифікували картку, повертайтеся на сайт та подавайте заявку на позику:

                           

 

Після одобрення системою вашої заявки вам необхідно натиснути Отримати гроші, якщо ви згодні з запропонованими умовами позики та підписати смс кодом договір позики.

                        

 

Рейтинг сайту
3.94/5 (оцінок: 47)