Як правильно підібрати банк для вкладення під відсотки

15.10.18

Кожна людина має певну мету, мрії. І для їх здійснення треба примножувати свої гроші, тобто робити вкладення коштів. Саме через це багато хто прибігає до депозитних програм.

Робиться це для того, щоб гроші можна було не просто накопити, але і отримати певний відсоток додатково. Але щоб вибрати надійний банк з хорошими умовами і вигідними ставками вкладів, необхідно пам'ятати декілька рекомендацій.

Який банк вибрати для накопичення: основні поради

Накопичувальні програми пропонує практично кожна банківська організація. Але далеко не усі клієнти можуть зрозуміти різні нюанси, фінансові питання і особливості договорів. Саме тому рекомендується вивчити основні моменти стосовно того, який банк вибрати для депозиту.

У кожному місті є безліч відділень банків, які пропонують накопичувальні програми. Проте далеко не усі знають, як правильно вибрати банк для вкладу. Основними моментами, які вимагають уваги, являються:

  • термін і досвід роботи організації;
  • відгуки інших клієнтів, у тому числі в інтернеті;
  • усі доступні пропозиції банківської організації.

Також варто звернути увагу на те, чи є організація учасником системи страхування вкладів. Це важливо для тих випадків, коли банк може втратити свою ліцензію, а клієнти при цьому могли отримати свої гроші.

Міркуючи, як вибрати банк для вкладу, варто також звертати увагу на такий параметр як надійність. Найкращим варіантом вважаються ті організації, які працюють на ринку вже не один рік. Для вибору можна звернути увагу на рейтинги банківських організацій.

Особливості вкладів

Окрім цього, варто заздалегідь визначити мету інвестування. Якщо гроші відкладатимуться впродовж тривалого часу, наприклад, року-двух, то можна отримати максимально великі ставки по вкладу. Для цього можна вибирати ті програми, які не мають можливості зняття, а виплата відсотків відбувається у кінці терміну. Саме у таких пропозиціях встановлюються найбільш вигідні умови для тих клієнтів, які вибирають депозит.

Якщо ж капітал буде потрібний через декілька місяців, пропозиції банків істотно відрізнятимуться. У такому разі оптимальним варіантом буде програма з недовгим терміном (орієнтовно від 1 до 6 місяців) з можливістю поповнення. Це оптимальний варіант для тих, хто хоче, щоб гроші завжди "працювали" і приносили додатковий доход. Проте варто звернути увагу і на те, що ставки при короткострокових вкладах менше, ніж в довгострокових. Різниця зазвичай складає до 4-5% річних.

Основними параметрами, які вимагають уваги, являються:

  • розмір процентної ставки;
  • мінімальна сума;
  • термін дії;
  • валюта;
  • додаткові можливості (дострокове розірвання, поповнення та ін.);
  • здійснення виплат (у кінці періоду або щомісячно).

А якщо раптом у вас виникне потреба в швидкому кредиті онлайн, краще всього звертатися не у банк, а в спеціалізовані сервіси кредитування. Loany пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні умови. Більше того, зіпсована кредитна історія або відсутність офіційного працевлаштування не є причиною відмови. А для тих клієнтів, які користуються сервісом не вперше і своєчасно вносять платежі, Loany створила бонусні програми, що дозволяють ще з більшою вигодою брати позики.


Послуги кредитування
bring friend