Як вигідно купити ноутбук в кредит

28.11.18

Комп'ютер, ноутбук можна знайти практично в кожному будинку. Комп'ютерну техніку використовують різноманітно: для спілкування, перегляду фільмів, передач, новин, для роботи. Але якщо комп'ютер несподівано ламається, це може стати цілою проблемою, якщо немає достатньої суми для придбання нового дівайсу. У такому разі можна оформити на ноутбук кредит у банку.

Де придбати ноутбук?

Найпривабливіші ціни представляють інтернет-магазини. Крім того, купувати оргтехніку на просторах всесвітньої павутини вигідно - можна неспішно порівняти вартість, характеристики, відгуки і знайти вподобану модель за найбільш доступною вартістю.

Часто інтернет-магазини проводять акції, розпродажі, що дає можливість придбати девайс значно дешевше, ніж ви могли б його придбати в найближчому до будинку магазині електроніки. Пошук в інтернеті потрібної моделі ноутбука допоможе вигідно заощадити гроші.

Багато магазинів пропонують оформити кредит або розстрочку. На перший погляд розстрочка - вигідніше, тому що номінально процентна ставка складає 0,01%. Але при оплаті розстрочки можна помітити, що переплата є. Переплата виникає із-за оформлення страховки від нещасного випадку і комісії банку.

При оформленні позики враховуються страховка, комісійні платежі, процентна ставка за користування кредитом. В цілому, розстрочка трохи вигідніше для споживача, але її далеко не завжди можна оформити.

Як оформити кредити на ноутбуки?

Найзручніше оформляти ноутбук в кредит онлайн. В цьому випадку користувач сидячи удома за комп'ютером може не лише вибрати потрібну модель ноутбука, але і підібрати кредит з найпривабливішими умовами, сплатити купівлю в інтернет-магазині і замовити доставку устаткування до себе додому.

Якщо у вас хороша кредитна історія і стабільна досить висока заробітна плата, то гроші на ноутбук видасть практично будь-який банк або кредитна організація. Але якщо кредитна історія зіпсована, то можуть виникнути проблеми.

Але можна подати документи у фінансову компанію Loany, яка спеціалізується на довгостроковому і короткостроковому експрес-кредитуванні:

  • Короткострокові кредити видаються строком до 1 місяця. Максимальна сума, яку можна отримати, - 6000 грн (при першому зверненні до 3000 грн), а процентна ставка складає 0,6%-0, 9% в день.
  • Довгострокові кредити видаються строком до 1 року. Максимальна сума - 25 000, при першому зверненні - до 8000, а процентна ставка складає 0,3%-0, 5% в день.

Кожна заявка проходить складну процедуру обробки, за результатами якої приймається рішення про видачу фінансування, суму, процентну ставку. При цьому враховується якість кредитної історії і інші показники. У компанії Loany узяти кредит зможуть навіть ті громадяни, яким зазвичай відмовляють у видачі позики: студенти, пенсіонери, безробітні. При цьому для видачі кредиту потрібний тільки ваш паспорт, мобільний телефон та наявність платіжної картки будь-якого українського банку.

Завдяки можливості дострокового погашення ви зможете мінімізувати переплату, але при цьому у вас створюватиметься хороша кредитна історія. Головне - дотримуватися термінів погашення.


Послуги кредитування
bring friend