Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 8000грн
Розумна позика до 25000грн

Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: 3000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 3000.15 грн.

Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: 8000 грн.
Повернути до:
Сума погашення: 8000.67 грн.
К-сть платежів: 1
Місячний платіж: 8000.67 грн.

Умови онлайн-кредитування від Алекс Кредит

Сучасний світ пропонує людині мільйон різних задоволень. Часом кожному з нас дуже складно встояти від спокуси порадувати себе тієї чи іншої покупкою або ж подорожжю. Однак далеко не завжди подібні витрати можна покрити власною зарплатою. Ось в ці моменти і приходять на виручку такі надійні фінансові партнери, як, наприклад, компанія Alexcredit.

АлексКредит - онлайн кредити на карту

Компанія «Алекс Кредит» встигла зарекомендувати себе як надійний і вселяючий довіру сервіс кредитування. Організація максимально полегшила процес отримання необхідної клієнту позики. Щоб взяти гроші в борг, вам не потрібно збирати різні документи, довідки про доходи, довідки з роботи, немає необхідності залучати поручителів. Все, що вам потрібно, щоб терміново отримати кошти, - це мати адекватну кредитну історію, мінімальний пакет документів, банківську карту і вихід в Інтернет. Для постійних клієнтів існують дуже вигідні програми лояльності, завдяки яким можна отримати індивідуальні знижки.

Умови кредитування в Alexcredit

Взяти позику онлайн у МФО Alexcredit - означає максимально убезпечити себе від високих процентних ставок, які іноді пропонують інші фінансові організації, розраховуючи на те, що людина в кризі погодиться на будь-які умови. Головний принцип сервісу - стати надійним фінансовим партнером для свого клієнта і укласти з ним довгострокову співпрацю. Так, звернувшись в компанію одного разу, клієнти залишаються настільки задоволеними, що звертаються до сервісу знову і знову.

Коли «Алекс Кредит» онлайн: час роботи

А все тому, що оформити кредит у МФО простіше простого. Тим більше, що це можна зробити в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Таким чином, отримати гроші на карту можна не покидаючи квартири або офісу. А можна і зовсім зареєструватися на сайті і залишити заявку на отримання мікропозики просто зі свого смартфона. Як виглядає процедура оформлення?

  • на сайті ви знайдете лінійку розрахунку суми кредиту, терміну дії і процентної ставки;

  • погодившись з сумою і відсотками, вам потрібно натиснути на кнопку «подати заявку»;

  • далі ви заповнюєте форму з вашими персональними даними;

  • вам знадобиться внести дані паспорта, ІПН, номер чинної банківської картки з позитивним балансом не менше 2 гривень;

  • обов'язково вкажіть активний номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти.

Що відбувається потім? Протягом мінімальної кількості часу вам приходить повідомлення про підтвердження вашої позики. Далі ви підтверджуєте умови кредитування через вашу електронну пошту - і все готово. Ви можете користуватися вашими засобами, як за допомогою картки, так і готівкою.

Розміри кредитування в Alex Credit

МФО пропонує мікропозики розміром від 100 до 12000 гривень. Термін дії кредиту до 30 днів. Звернувшись в компанію в перший раз, клієнт може отримати позику розміром не більше 3000 гривень, а ось при повторному зверненні сума позики може досягти своєї максимального межі - 12000 гривень.

Відсоткова ставка в МФО Алекс Кредит

Як розрахувати процентну ставку по вашому кредитуванню? Перш за все слід враховувати, що її розмір прямо залежить від суми, яку ви хочете отримати, і терміну, протягом якого ви маєте намір погасити вашу заборгованість. Наприклад, ви впевнені, що ваша заробітна плата надійде через тиждень. І, щоб не переплачувати за кредит, ви можете відразу оформити позику саме на сім днів, а не на місяць. Це допоможе вам істотно заощадити.

Часті причини відмови в Alexcredit

Однак не варто думати, що кредити даються всім без винятку людям, що звернулися - це не так, трапляються і відмови. По-перше, мікропозика ні за яких умов не буде видана громадянину України, який не досяг 18-річчя. Кредитування неповнолітніх в Україні заборонено законом і жодна поважаюча себе компанія не стане цього робити.

По-друге, існує такий важливий документ як кредитна історія. У ній можна побачити всю інформацію про позичальника, кількість погашених і поточних кредитів, прострочення і безвідповідальне ставлення до фінансових домовленостей. Якщо ви не знаєте, в якому стані знаходиться ваша кредитна історія, один раз на рік ви маєте право отримати дану інформацію в Бюро кредитних історій. Якщо ви побачите, що у вас є прострочення або кредити, про які ви і знати нічого не знаєте, - то ви могли запросто стати жертвою шахраїв, які досить часто беруть кредити на третіх осіб. Помітивши ту чи іншу помилку, ви завжди можете її оскаржити і очистити свою історію від негативних факторів, щоб позбавити себе від необхідності брати кредит з поганою кредитною історією.

Людина з гарною кредитною історією, хто зберігає фінансову дисципліну і вчасно погашає борги, завжди може розраховувати на отримання кредиту.

Як погасити кредит в Алекс Кредит

Внести оплату за користування засобами від компанії «Алекс Кредит» так само просто, як і оформити кредит онлайн. Найпростіший спосіб - це, звичайно ж, оплата кредиту банківською карткою. Причому, ви можете використовувати як ту карту, на яку нараховувалися кредитні кошти, так і будь-яку іншу, - це не має значення. Такий спосіб оплати доступний цілодобово, а також у вихідні та святкові дні. Після перекладу гроші надходять на рахунок компанії максимально швидко, тому вам не варто побоюватися прострочення.

Наступний спосіб - оплата через будь-банківське відділення або інтернет-банкінг. Всі реквізити для оплати ви легко знайдете на сайті компанії.

Доступний і такий спосіб погашення кредиту, як оплата через звичайні платіжні термінали Ibox, EasyPay, термінали «Приват Банку», а також за допомогою програми «Приват24».

Санкції за прострочення по виплатах

Компанія «Алекс Кредит» максимально лояльно ставиться до своїх клієнтів і розраховує на те, що вони будуть виплачувати мікропозики вчасно. Якщо ви розумієте, що не справляєтеся, ви можете пролонгувати договір. Однак, якщо ж клієнт цілеспрямовано тікає від фінансових зобов'язань, то компанія змушена збільшити його процентну ставку до 3% на добу. У разі непогашення заборгованості, компанія звертається до суду причому всі витрати покриватиме позичальник.

Тому, якщо у вас виникли фінансові труднощі і ви з яких-небудь причин не можете внести оплату, обов'язково зв'яжіться з компанією «Алекс Кредит», щоб спільно знайти шляхи вирішення проблеми.

Пролонгація договору в Alex Credit

Щоб продовжити термін дії кредиту, вам необхідно оформити пролонгацію. Зробити це ви можете в своєму особистому кабінеті, де вам буде доступна інформація про відсотки і комісії за пролонгацію вашого договору з МФО. Скориставшись цією функцією, ви зможете зберегти позитивну динаміку вашої кредитної історії.

Алекс Кредит: відгуки про компанію

Щоб зрозуміти, що з себе представляє той чи інший сервіс, завжди слід почитати відгуки клієнтів. Досвід людини, який вже користувався фінансовими послугами допоможе вам зрозуміти, варто чи не варто довіряти МФО. Що ж стосується компанії «Алекс Кредит», то ви навряд чи знайдете негативні коментарі. Організація працює максимально прозоро, кожен клієнт може відчувати себе в цілковитій безпеці.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайту
0/5 (оцінок: 0)