Онлайн-допомога
Вхід Реєстрація
УКР РУС
Миттєва позика до 6000грн
Розумна позика до 25000грн

Отримайте до 6000 грн. на картку вже через 30 хвилин.Мені потрібноНа період днів

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.

Готовий виплачувати щомісяця? Отримай до 25000 грн. з розумною позикою.Мені потрібноНа період міс.

Інформація про позику
Сума позики: грн.
Дата повернення:
Відсотки: грн.
До сплати: грн.
Кількість платежів:
Місячний платіж: грн.

Безвідсотковий кредит: на яких умовах можливо отримати гроші

З ситуацією, коли терміново потрібні кошти, стикаються багато громадян, адже від непередбачених ситуацій ніхто не застрахований. Звичайно, можна спробувати зайняти гроші у знайомих, проте, для цього потрібно витратити багато часу і сил, а також доведеться пояснювати причину, що не завжди зручно. Тому оптимальним виходом є онлайн-сервіси, які без запоруки, поручителів і пояснень, готові надати необхідну суму, а деякі з них, надають безвідсоткові кредити.

Особливості безвідсоткового кредиту

Багато фінансових організацій, що надають онлайн кредити, пропонують отримати безвідсотковий кредит на карту, і в цьому немає ніякого обману. Навпаки, така послуга вигідна як людині, що потребує грошей, так і фінансовій компанії. Безвідсотковий кредит надається на певних умовах:

  • він видається один раз, людині, яка уперше звернулася до фінансової установи;
  • розмір кредиту встановлюється керівництвом сервісу;
  • може бути обмеження по терміну, впродовж якого можна користуватися грошима безкоштовно. Наприклад, перші 14 або 30 днів на суму позики відсотки не нараховуються;
  • якщо безвідсотковий кредит не буде повернений своєчасно, клієнт буде вимушений заплатити за увесь термін користування позикою досить високу ставку відсотка плюс штрафи і пеня за прострочення, які автоматично встановлюється з першого дня прострочення.

Таким чином, фінансова компанія зможе притягнути нових клієнтів, а людина узяти безвідсотковий кредит і дозволити фінансові труднощі.

Правила оформлення

Оформити безвідсотковий кредит онлайн також просто і швидко, процедура аналогічна тій, яку проходять при оформленні звичайного кредиту на банківську карту. Для цього потрібно:

  • зареєструватися на вибраному онлайн-сервісі;
  • заповнити форму, ввівши дані паспорту і ідентифікаційного коду, номер телефону і номер української банківської карти;
  • дочекатися Смс-повідомлення з кодом підтвердження;
  • ввести код.

Після внесення у базу даних коду підтвердження, гроші будуть перераховані на банківську карту впродовж декількох хвилин.

Як показує практика, сервіси, які видають безвідсотковий перший кредит, в подальшому при зверненні клієнта за новим кредитом надають цю послугу вже під звичайний і досить високий процент.

Сервіс онлайн кредитування Loany надає перший і подальші позики під процент, який на порядок нижче, ніж в середньому по ринку.

Крім того, на відміну від інших онлайн сервісів, які пропонують усім клієнтам однакову ставку процента, онлайн-сервіс Loany пропонує індивідуальну ставку процента кожному клієнтові залежно від якості його кредитної історії. Чим вище якість кредитної історії, тим нижче ставка процента і вище сума кредиту.

При своєчасному погашенні кредиту кредитний ліміт на подальші позики збільшується.

Миттєва позика
Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти.
Розумна позика
Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку.
Рейтинг сайта
5/5 (оценок: 2)