Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Перший кредит без відсотків

Кредитування без відсотків? А то хіба буває? Хто ж захоче втрачати прибуток, адже банки заробляють на видачі кредитів?

Банки – так, у банках безвідсоткових кредитів не буває. Проте таку екстраординарну можливість надає LOANY, онлайн-сервіс кредитування. Тільки у нас і лише на строк до 10 днів ви можете отримати готівку під 0% на екстрені потреби. Причому ми не питаємо, на що саме ви використовуєте гроші.

Нульова процентна ставка діє лише для тих, хто звертається до нас за позикою вперше. Сума позики обмежена, вона залежить від вашої кредитної історії та платоспроможності.

Погодьтеся, це чудовий вихід - взяти позику без відсотків, швидко вирішити питання, що горять, і не обтяжувати своїми проблемами близьких і знайомих. Вам не потрібно витрачати час на походи до банку, тим більше що немає жодних гарантій отримання позики.

Особливості небанківського кредиту

Позичальників хвилює питання: а чи немає прихованих платежів, будь-яких комісій, які потрібно заплатити при отриманні безвідсоткового кредиту?

Відповідаємо: якщо ви повертаєте борг вчасно, жодних зайвих відсотків вам не нараховується. Строго кажучи, за користування кредитом ви платите мізерну суму в 0,01% від тіла позики. За такої смішної ставки позичку можна з повним правом назвати безкоштовною.

Акція проводиться лише для тих, хто вперше виявив бажання оформити мікропозику через інтернет. Сума може бути обмежена кредитором, вона у кожному разі індивідуальна. Період кредитування зазвичай не перевищує 10 днів, у деяких організаціях може сягати місяця.

Кредитором виступає ТОВ "Київська торговельно-інвестиційна компанія". Це небанківська організація, яка має право надавати кредити населенню, зокрема у сфері онлайн кредитування. Компанія має ліцензію Національного комітету з надання фінансових послуг.

Умови отримання кредиту під 0%

Претендент на безвідсотковий кредит має:

 • бути громадянином України;

 • мати паспорт та код платника податків;

 • мати українську реєстрацію та проживати на території України (крім ОРДЛО та Криму);

 • мати картку, емітовану будь-яким українським банком;

 • мати доступ до Інтернету та адресу електронної пошти.

Довідок з місця роботи, про доходи та сімейне становище не потрібно. Компанія перевірятиме вашу кредитну історію та оцінюватиме вашу платоспроможність за непрямими критеріями відповідно до власної системи оцінки ризиків.

Хто може взяти безвідсотковий кредит?

Одержувачем кредиту можуть бути як молоді люди, які досягли 18-річного віку, так і старші громадяни, аж до 60 років включно.

Немає жодних обмежень щодо зайнятості або розміру зарплати. У нас можуть претендувати на отримання кредиту студенти, мами у декреті, пенсіонери, люди безофіційного працевлаштування.

Акція розповсюджується на тих, хто вперше реєструється на сайті Loany. Акційний безвідсотковий кредит видається терміном до 10 днів. При перевищенні цього періоду, якщо ви не можете сплатити борг, є можливість оформити пролонгацію. У цьому умови кредиту змінюються.

Як отримати гроші під 0%

 Для цього потрібно заповнити всі графи анкети, яка відкриється при натисканні на кнопку “Реєстрація”. Перед цим ви вводите свій номер телефону та очікуєте на код підтвердження по смс.

Після заповнення анкети ви повинні:

 • прочитати правила надання послуг та погодитися з ними;

 • дати дозвіл на використання ваших персональних даних для оформлення документів на онлайн кредит;

 • підтвердити згоду на запит вашої кредитної історії.

Від Українського бюро кредитних історій вам на пошту можуть надіслати повідомлення про такий запит, це нормально, і робиться, щоб уникнути ризиків поширення конфіденційної інформації.

Якщо в процесі оформлення виникли труднощі, вам допоможуть фахівці служби підтримки. Для цього напишіть у чат.

Переваги оформлення позики онлайн

 • Позику можна оформити у будь-який час доби та будь-якого дня тижня, не виходячи з дому.

 • Кредит може бути виданий навіть за не найідеальнішої кредитної історії.

 • Час оформлення договору складає 20-30 хвилин.

 • Гроші надходять на картку негайно.

 • Безвідсоткову позику можна погасити достроково без жодних санкцій.

 • Погашення можна здійснювати дистанційно через інтернет-банкінг.

 • У разі потреби договір можна пролонгувати дистанційно. 

Як швидко оформляється та видається кредит під 0%?

Після відправлення анкети чекайте на рішення про видачу кредиту. Розгляд заявки відбувається дуже швидко, зазвичай, термін очікування становить 10-15 хвилин.

Рішення про видачу кредиту надходить до вашого кабінету на сайті, або повідомленням на телефон. Гроші миттєво зараховуються на карту, яку ви зазначили в анкеті.

Швидшого способу отримати засоби для вирішення проблем, що горять, просто не існує.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}