Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Бистрозайм: вигідне і швидке кредитування

Сьогодні мікрокредитування користується великою популярністю у співвітчизників. Це оптимальна можливість вчинити велику купівлю або вирішити виниклі фінансові труднощі.

G:\март19\рерайт2.jpg

Онлайн-кредитування розвивається стрімкими темпами. Для того, щоб притягнути і завоювати довіру і повагу клієнтів, їм пропонуються вигідні умови. Так, компанія Бистрозайм не перший рік працює на фінансовому ринку і гарантує:

 • високу міру надійності;

 • швидке і просте оформлення;

 • мінімальну процентну ставку.

Компанія має безперечні переваги:

 • Мінімальне число відмов.
 • Відсутність прихованих нарахувань.
 • Розрахувати суму за користування коштами можна до затвердження заявки.
 • У випадку якщо вона виявиться непосильною, можна відкоригувати суму кредитування або збільшити період користування.
 • Оформити договір можна через інтернет, або особисто відвідавши офіс фірми.
 • Можна отримати позику людям похилого віку (до 75 років), пенсіонерам, студентам, безробітним та ін.
 • Для людей, що звернулися уперше, встановлюється нульова процентна ставка.

 Bistrozaim: умови кредитування

Отримати кредит можуть повнолітні громадяни України. Обмеження торкаються людей що мешкають на території АТО і автономії Крим. Для того, щоб подати заявку онлайн потрібні документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер;
 • пластикова картка;
 • мобільний телефон;
 • вихід в інтернет і адресу особистої електронної пошти.

Для того, щоб оформити позику особисто, знадобляться паспорт і ідентифікаційний код. На сьогодні відділення розташовуються в деяких областях країни, а їх перелік знаходиться на сайті.

Незалежно від місця оформлення (онлайн або у відділенні), мінімальна сума кредиту складає 300 грн, максимальна - 10 000 грн. Період користування коштами складає від 7 до 30 днів, денна ставка складає 2%.

Оформлення онлайн дає деякі переваги. Разова реєстрація і отримання доступу в особистий кабінет дозволяють надалі без заповнення анкети, а лише відправляючи заявку, отримувати мікропозику.

На сайті можна скористатися калькулятором, для попереднього розрахунку суми, що підлягає поверненню.

Особливості нарахування процентів

Компанія Bistrozaim лояльно відноситься до нових клієнтів і додає їм пільгові умови. Так, ті, хто звернуться в компанію уперше, можуть розраховувати на отримання позики на 2,0 тис. грн, без сплати відсотків за користування.

При повторному зверненні, встановлюється комісія 2%. Вона має фіксоване значення і не залежить від суми кредиту і терміну кредитування. При цьому постійні клієнти можуть скористатися:

 • бонусами;
 • системою лояльності;
 • промокодами.

У разі виникнення прострочення платежу, комісія збільшується до 2,6%, але перед цим клієнтові надається пільговий період на протязі від 1 до 5 днів для погашення.

Bistrozaim: можливості кредитування і переваги

Для максимальної зручності компанія пропонує декілька способів оформлення кредиту. Погодьтеся, що літній людині, іноді зручно особисто прийти у відділення, чим пізнавати персональний комп'ютер або користуватися мобільним застосуванням. Переваги онлайн оформлення:

 • отримати кошти можна у будь-кому, навіть незнайомому місті країни, у будь-який час доби;
 • заощадження особистого часу;
 • швидке оформлення.

Деякі громадяни вважають за краще отримувати мікропозику у відділенні з наступних причин:

 • є можливість поставити питання, що цікавлять, наприклад, при заповненні анкети, відносно розміру процентної ставки, оплати і тому подібне
 • деякі вважають за краще особисто познайомитися і поспілкуватися з кредитором.

Як погасити або продлити кредит

Для упевнених користувачів інтернету оптимально вносити платежі в особистому кабінеті сервісу, тут можна відразу оплатити суму, що підлягає погашенню.

Також можна скористатися терміналами або прибутковими касами у відділеннях банку.

Трапляється, що людина не може внести платіж в строк. В цьому випадку потрібно скористатися функцією продовження договору. Вона доступна в особистому кабінеті сервісу.

Дії по відношенню до боржників

Яак відзначалося вище, якщо виникло прострочення, то клієнтові додається пільговий період (до 5 днів) на погашення без застосування штрафних санкцій. Після його закінчення, комісія збільшується до 2,6 відсотка, а клієнт про це повідомляється SMS- повідомленням і дзвінком співробітника компанії.

Bistrozaim не передбачує реструктуризацію боргу.

Програма лояльності: що пропонує компанія

На сервісі цінують кожного клієнта, тому для успішної співпраці пропонується:

 • при оформленні скористатися промокодами для отримання знижки;
 • накопичувальні бонуси для постійних клієнтів;
 • різноманітні акції.

Про що свідчать відгуки

Сьогодні знайти відгуки від реальних людей зовсім нескладно. Як показує проведений онлайн-аналіз, багато громадян відмічають доступність і мінімальну кількість відмов. Умови договору прописані зрозуміло, є можливість контролювати суму повернення.

Звичайно, є і негативні коментарі, вони властиві позичальникам з простроченнями платежів. Їх скарги спрямовані у бік працівників компанії, які вимушені в дзвінках і SMS- повідомленнях нагадувати про борг.

Підводячи підсумок, варто відмітити, що на сьогодні компанія Быстрозайм займає лідируючі позиції серед аналогічних сервісів. Вона дозволяє отримати кредит як онлайн, так і у відділенні, що досить актуально для літніх людей.

Більшість прописаних у договорі пунктів аналогічні тим, що приписані в договорах конкурентів, хоча на деяких ресурсах, наприклад, на сервісі Loany щоденна ставка процента складає усього від 0,4%.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}