Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Кредитування в CCloan: основні моменти

На сьогоднішній день, щоб отримати кредит, не потрібно збирати для цього масивний пакет документів, шукати поручителів, немає необхідності навіть виходити з дому, - досить мати доступ в Інтернет. Міжнародна фінансова компанія СCloan надає клієнтам позики онлайн, гроші надходять на карту протягом лічених хвилин після реєстрації та оформлення заявки.

CCloan: кредити на карту онлайн

МФО «СС Лоан» довіряють позичальники в Іспанії, Казахстані і Грузії. На український ринок компанія вийшла в 2016 році, і з тих пір встигла стати надійним фінансовим партнером величезної кількості клієнтів. Інакше бути і не могло:

 • термінова фінансова допомога;

 • прозорий, простий і доступний процес отримання кредиту;

 • конфіденційність і захист особистих даних. Клієнт може бути впевнений в тому, що його особиста інформація не буде передана третім особам;

 • видача позик без довідки про доходи;

 • легкий процес реєстрації в системі;

 • можливість отримати гроші в борг, не виходячи з дому;

 • елементарний пакет документів для того, щоб швидко оформити мікропозику;

 • система працює цілодобово, клієнт може оформити заявку в будь-який зручний для нього час.

Ці та багато інших переваг обумовлюють не тільки популярність сервісу, але і довіру до нього серед населення.

Умови по кредитах онлайн

Сервіс надає фінансову допомогу строком до 65-ти днів. Це дуже зручно, так як клієнтові не потрібно поспішати виплатити всі заборгованості за все за один місяць, як цього вимагають багато інших МФО.

Реєстрація та вхід CCloan

Щоб оформити мікропозику, слід для початку зареєструватися на сайті. Процес дуже простий, з ним впорається навіть невпевнений користувач мережі. Взяти кредит у компанії «СС Лоун» може будь-який громадянин України віком від 20-ти років і до 65-ти. Сервіс доступний в будь-якому місті, досить мати можливість виходу в Інтернет. У клієнта повинні бути:

 • паспорт та ІПН;

 • прописка на території України;

 • робоча платіжна карта MasterCard або Visa від будь-якого банку;

 • діючий номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти.

Обсяги кредитування в CCloan

Якщо вам потрібна готівка, вам знову-таки не потрібно нікуди йти, достатньо зайти на сайт сервісу «СС Лоун», отримати гроші на вашу банківську картку, а потім їх перевести в готівку. І так, на яку ж суму може розраховувати клієнт? Зареєструвавшись на сайті, ви можете отримати фінансову допомогу в розмірі від 400 до 15000 гривень. Таким чином, вам доступний як мікропозик на дрібні витрати, наприклад, якщо вам потрібні кошти до зарплати, так і сума, якої буде достатньо для закінчення ремонту, придбання побутової техніки, подорожі і так далі.

Розмір процентної ставки

Відсоток, який буде нарахований клієнту після отримання фінансової допомоги безпосередньо залежить від суми і терміну кредитування. Щоб зрозуміти, яка процентна ставка вам буде нарахована, досить зробити дуже простий і доступний розрахунок прямо на сайті компанії. Необхідно всього лише скористатися спеціальним калькулятором, який в точності до копійки продемонструє вам вашу процентну ставку. МФО «СС Лоун» з повагою ставиться до своїх позичальників, пропонуючи їм самі справедливі відсотки за користування кредитними коштами.

Причини відмови в отриманні позики CCloan

Для отримання онлайн кредиту від компанії CCloan клієнтові не потрібні поручителі, довідка про доходи і рекомендації від роботодавців. Однак же позику буде видано на підставі розгляду компанією вашої кредитної історії. Саме хороша кредитна історія є запорукою успішного отримання кредиту. Слід зазначити, що людина з поганою кредитною історією може розраховувати на меншу суму позики, однак є ймовірність, що вона і зовсім отримає відмову. На що звертає увагу сервіс кредитування, вивчаючи історію? На наявність прострочень, кількість поточних кредитів, кількість невиплачених позик і так далі. Це інформація, яка говорить про фінансову дисципліну клієнта. І, звичайно ж, кожна організація прагне до того, щоб серед її позичальників були фінансово відповідальні люди, які в термін виконують свої фінансові зобов'язання.

Якщо ви не знаєте, яка у вас кредитна історія, ви можете 1 раз на рік зробити запит в Бюро кредитних історій. Коли дані будуть перед вами, необхідно перевірити, чи відповідають вони дійсності. На жаль, на сьогоднішній день існує велика кількість шахраїв, які оформляють кредити під чужим ім'ям, на третю особу. Таким чином, людина може навіть не здогадуватися, що за його персональних даних узятий кредит, який не погашається і висить на його кредитній історії мертвим вантажем. Якщо ви помітите таку помилку, ви можете звернутися в Бюро кредитних історій для її виправлення.

Щоб кредитна історія завжди грала на користь клієнта і дозволяла йому без проблем отримувати фінансову допомогу, потрібно ретельно стежити за своєю фінансовою «гігієною» і вчасно погашати всі заборгованості.

Способи погашення мікропозик в CCloan

Оплатити кредит так само просто, як і оформити його. Самий простий, швидкий і безкоштовний спосіб - зробити це за допомогою вашої банківської картки в своєму особистому кабінеті. Кошти будуть зараховані максимально швидко, і вам не потрібно переживати про прострочення. Так само клієнтам доступна оплата і через банківське відділення будь-якої української фінансової установи, тобто банку. Однак тут доведеться заплатити за пересилку коштів від 1 до 5 грн. Ще один простий спосіб оплати - через платіжні термінали, які в достатній кількості розташовані в будь-якому місті України.

Клієнтам доступна також дострокова виплата кредиту і оплата частинами. Таким чином, можна заощадити на набіглій пені.

Що буде, якщо не платити CCloan?

Після простроченої дати оплати кредиту, клієнтові буде нараховуватися пеня. Її розмір - 1,65 відсотка від поточного кредиту щодня. Якщо людина цілеспрямовано не вносить оплату і ухиляється від своїх фінансових зобов'язань, то його персональні дані будуть передані в кредитне бюро. Саме такі випадки і відображаються в кредитній історії.

Реструктуризація боргу в CCloan

Якщо з яких-небудь причин клієнт не може внести оплату в строк, то у нього є можливість скористатися послугою пролонгації, тобто відстрочити внесення коштів. Якщо ви хочете скористатися цією функцією в останній день дії кредиту, то термін пролонгації становитиме цілих 29 днів. Якщо ви вирішили продовжити кредит в середині його дії, то слід пам'ятати, що термін пролонгації буде рівним, або ж меншим терміну фактичного користування фінансовою допомогою.

Щоб зрозуміти, скільки це буде коштувати, потрібно просто зайти в свій особистий кабінет.

CCloan відгуки та загрози

Щоб ознайомитися з роботою МФО не буде зайвим почитати і відгуки про неї. Наврядче ви зустрінете негативні коментарі, оскільки послугами компанії «СС Лоун» користується величезна кількість людей, причому не одноразово, а на постійній основі. Маючи такого фінансового партнера, можна не боятися завтрашнього дня. У будь-якій життєвій ситуації, маючи пристойну кредитну історію, ви можете за кілька хвилин оформити свій займ, і розпоряджатися ним як вам завгодно.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}