Сума позики: 3000 грн.
Повернути до: 14.12.2023
Сума погашення: 3003.00 грн.
грн.
Детальніше
користування до 10 днів
-.--% за день
проценти до 14.12.2023
-.-- грн.

користування після 10 днів
-.--% за день
проценти з --.--.---- до --.--.----
-.-- грн.
Промо-код може містити тільки символи латиниці, цифри та підкреслення

Гроші до зарплати

Життя буває настільки непередбачуване, що часом не знаєш, де шукати допомоги, особливо коли фінансове становище нестабільне. Зокрема це стосується грошових сум, які потрібні терміново, а зайняти їх немає у кого. Можна звернутися в банк і взяти кредит, але вам доведеться довго збирати документи, у вас також зажадають довідку про доходи, інформацію про рід діяльності, а потім потрібно буде довго чекати схвалення та оформлення.

Інша справа-термінова позика до зарплати. МФО - це компанія, яка пропонує кредитування на вигідних умовах в Україні. Це фінансова організація, в якій можна позичити гроші, оформивши заявку на послугу онлайн, що дуже зручно.

Терміново потрібні гроші до зарплати?

Фінансове становище будь-якої людини може бути нестабільним, і часом життя підкидає такі ситуації, коли терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко. Можна звернутися за допомогою в компанію «Loany», де вигідні умови на оформлення кредиту для кожного, хто сюди звернеться.

У чому переваги МФО перед банківським кредитуванням? Тут є маса плюсів:

  • якщо вам терміново потрібні гроші до зарплати, ви можете їх отримати в той же день, коли і оформите заявку на послугу онлайн;

  • вам не потрібно збирати величезну кількість документів. Навіть якщо у вас є проблеми з кредитною історією, вам все одно можуть видати позику;

  • ви витратите зовсім небагато свого часу на оформлення заявки та укладення договору;

  • будь-хто може звернутися за допомогою в МФО - компанія завжди піде назустріч своїм клієнтам;

  • позики на короткий термін видаються під низький відсоток, а тому ви не будете переплачувати;

  • навіть якщо погашення боргу не може здійснитися в зазначені терміни, ви завжди можете звернутися до менеджерів компанії, які запропонують різні варіанти виходу з ситуації. Адже ніхто не захоче платити штрафи за прострочення. 

Що потрібно для отримання грошей до зарплати?

Щоб отримати гроші до зарплати, вам потрібен доступ до Інтернету, щоб зайти на сайт і оформити кредит онлайн. Ви також можете відвідати офіс в Києві компанії "Loany". На сервісі вам потрібно заповнити анкету:

  • вказати свої дані, а також дані своїх документів, таких як паспорт, ідентифікаційний код;

  • мати карту, куди і надійдуть гроші до зарплати;

  • зробити своє фото.

Після цього вам потрібно трохи почекати, щоб Ваше звернення було оброблено, а дані перевірені сервісом.

Також вам потрібно вказати суму кредиту, яку ви хочете позичити, і терміни, в які ви повернете гроші. На сайті ви знайдете калькулятор, на якому буде розрахована процентна ставка за позикою.

Умови отримання кредиту до ЗП

Перед тим як оформляти договір на отримання грошей до зарплати, ви повинні знати і такі умови. Ви повинні бути громадянином України, бути повнолітнім, мати необхідні документи.

Послугу на переказ позики на карту може оформити навіть людина з поганою кредитною історією, без постійного місця роботи, пенсіонер або навіть студент.

Рішення про те, видавати вам кредит чи ні, приймається в онлайн режимі протягом декількох хвилин. Особливий сервіс компанії швидко перевіряє ваші дані, кредитну історію, документи, достовірність даних. Ви зможете зайняти гроші до зарплати в той же день, коли і підпишете договір. 

Ви можете взяти суму від 1000 до 1500 гривень. При цьому ви тут же зможете дізнатися і процентну ставку на ту позику, який хочете позичити. Оплата здійснюється на карту будь-якого банку України.

Погашати кредит можна різними способами - через додатки банків онлайн, через термінали, та інше. Якщо погашення кредиту буде здійснено раніше, відсотки тут же перестануть нараховуватися.

Ви можете погашати суму за послугу по частинах. При цьому процентна ставка буде розраховуватися від тієї суми, яку вам потрібно ще оплатити. Тобто сума за відсотками постійно зменшуватиметься. 

Хто може взяти гроші до зарплати через Інтернет?

Видати гроші до зарплати МФО може практично всім, хто цього потребує і хто має доступ до Інтернету. Такий кредит не доведеться довго чекати, а потім довго з ним розраховуватися. Якщо позичити гроші до зарплати вам немає у кого, ви можете попросити перевести вам кошти компанію «Loany». При цьому умови будуть вигідними, а процентна ставка - низька.

rocket pic
Миттєва позика

Найоптимальніша послуга для всіх, хто хоче швидко (строком до 30 хвилин) і дуже просто (з наданням мінімуму інформації) отримати кошти. Детальніше

Отримати гроші
rocket pic Розумна позика

Вдале рішення, якщо ви плануєте велику покупку й не хочете переплачувати на відсотках. «Розумна позика» дає можливість отримати значну суму на тривалий час під невисоку процентну ставку. Детальніше

Отримати гроші
Послуги кредитування
bring friend
{"quick_loan":{"config":{"id":3,"name":"Миттєва позика. Під 0,01% на день","loan_type_alias":"quick_loan","loan_type_name":"Миттєва позика","config_alias":"quick_first_zero","config_name":"Під 0,01% на день","term_min":1,"term_max":15,"term_step":1,"term_default":10,"amount_min":1000,"amount_max":15000,"amount_step":100,"amount_default":3000,"overdue_is":true,"overdue_from":1,"overdue_till":30,"privilege_is":false,"privilege_term":10,"view_is_calc_details":true},"cached":{},"default":{"r":"3003.00","s":"3003.00","o":"3.00","y":"3.65","d":"0.01","pt":"N","oo":"2441.10","oy":"990.00","od":"2.71","end_date":"2023-12-14"},"alt":null}}